SKJS 31. Rally Masters - Złotoryja 2021 - WYNIKI ONLINE
 OS:
 KLASA:
 RAJD:
KLASYFIKACJA NA ODCINKU
OS Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa Czas OS Średnia km/h
Strata
lider/poprz.
1 1 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/1 00:02:32:29 94,55
1 2 37
SZWATA Dawid
SEREDYŃSKI Mateusz
rover 25
SK 3/2 00:02:35:38 92,67
00:00:03:08
00:00:03:08
1 3 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/1 00:02:36:16 92,21
00:00:03:86
00:00:00:78
1 4 40
JAROSIEWICZ Ireneusz
JURAK Radosław
Fiat Seicento
SK 4/1 00:02:36:70 91,89
00:00:04:41
00:00:00:54
1 5 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/2 00:02:37:98 91,15
00:00:05:69
00:00:01:28
1 6 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/3 00:02:38:00 91,14
00:00:05:70
00:00:00:01
1 7 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/1 00:02:38:79 90,68
00:00:06:49
00:00:00:79
1 8 27
KONEFAŁ Krzysztof
KRZESZOWSKA Alina
Audi 80
SK 1/2 00:02:41:27 89,29
00:00:08:98
00:00:02:48
1 9 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/2 00:02:43:54 88,05
00:00:11:25
00:00:02:27
1 10 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/3 00:02:44:22 87,68
00:00:11:93
00:00:00:68
1 11 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/4 00:02:46:51 86,48
00:00:14:21
00:00:02:28
1 12 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/1 00:02:50:64 84,38
00:00:18:35
00:00:04:13
1 13 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/3 00:02:51:14 84,14
00:00:18:84
00:00:00:49
1 14 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/5 00:02:57:04 81,33
00:00:24:75
00:00:05:90
1 15 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/2 00:03:00:24 79,89
00:00:27:95
00:00:03:20
1 16 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/4 00:03:00:28 79,87
00:00:27:99
00:00:00:03
1 17 29
SKOCZYPIEC Piotr
MAC Grzegorz
Ford Escort RS2000
SK 2/5 00:03:03:94 78,29
00:00:31:64
00:00:03:65
2 1 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/6 00:02:45:62 86,07
00:00:13:33
00:00:00:00
2 2 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/6 00:02:46:42 85,66
00:00:14:12
00:00:00:79
2 3 37
SZWATA Dawid
SEREDYŃSKI Mateusz
rover 25
SK 3/7 00:02:47:69 85,01
00:00:15:40
00:00:01:27
2 4 40
JAROSIEWICZ Ireneusz
JURAK Radosław
Fiat Seicento
SK 4/4 00:02:48:65 84,53
00:00:16:35
00:00:00:95
2 5 29
SKOCZYPIEC Piotr
MAC Grzegorz
Ford Escort RS2000
SK 2/7 00:02:49:92 83,9
00:00:17:62
00:00:01:27
2 6 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/8 00:02:51:25 83,25
00:00:18:95
00:00:01:32
2 7 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/3 00:02:51:37 83,19
00:00:19:07
00:00:00:12
2 8 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/8 00:02:52:59 82,6
00:00:20:29
00:00:01:22
2 9 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/9 00:02:56:39 80,82
00:00:24:09
00:00:03:79
2 10 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/5 00:02:56:79 80,63
00:00:24:50
00:00:00:40
2 11 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/9 00:02:59:91 79,24
00:00:27:61
00:00:03:11
2 12 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/6 00:03:00:14 79,14
00:00:27:84
00:00:00:22
2 13 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/3 00:03:05:04 77,04
00:00:32:75
00:00:04:90
2 14 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/4 00:03:11:39 74,49
00:00:39:09
00:00:06:34
2 15 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/10 00:03:12:92 73,89
00:00:40:62
00:00:01:53
2 16 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/10 00:03:20:02 71,27
00:00:47:72
00:00:07:09
3 1 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/11 00:02:28:39 97,04
00:00:00:00
00:00:00:00
3 2 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/11 00:02:32:16 94,63
00:00:00:00
00:00:03:77
3 3 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/12 00:02:32:30 94,55
00:00:00:00
00:00:00:13
3 4 37
SZWATA Dawid
SEREDYŃSKI Mateusz
rover 25
SK 3/13 00:02:34:19 93,39
00:00:01:89
00:00:01:89
3 5 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/4 00:02:36:99 91,73
00:00:04:69
00:00:02:79
3 6 29
SKOCZYPIEC Piotr
MAC Grzegorz
Ford Escort RS2000
SK 2/12 00:02:37:19 91,61
00:00:04:89
00:00:00:20
3 7 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/13 00:02:37:65 91,34
00:00:05:35
00:00:00:46
3 8 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/7 00:02:42:15 88,81
00:00:09:85
00:00:04:49
3 9 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/14 00:02:42:70 88,51
00:00:10:40
00:00:00:54
3 10 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/14 00:02:44:66 87,45
00:00:12:36
00:00:01:96
3 11 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/8 00:02:48:30 85,56
00:00:16:00
00:00:03:64
3 12 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/15 00:02:48:58 85,42
00:00:16:28
00:00:00:27
3 13 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/5 00:02:51:67 83,88
00:00:19:37
00:00:03:08
3 14 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/6 00:02:53:99 82,76
00:00:21:70
00:00:02:32
3 15 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/15 00:02:59:41 80,26
00:00:27:11
00:00:05:41
4 1 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/16 00:02:42:80 87,56
00:00:10:51
00:00:00:00
4 2 37
SZWATA Dawid
SEREDYŃSKI Mateusz
rover 25
SK 3/16 00:02:45:17 86,31
00:00:12:88
00:00:02:36
4 3 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/17 00:02:45:79 85,98
00:00:13:50
00:00:00:62
4 4 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/5 00:02:47:83 84,94
00:00:15:53
00:00:02:03
4 5 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/17 00:02:48:98 84,36
00:00:16:68
00:00:01:15
4 6 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/18 00:02:49:01 84,35
00:00:16:71
00:00:00:02
4 7 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/19 00:02:49:54 84,08
00:00:17:25
00:00:00:53
4 8 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/9 00:02:52:20 82,79
00:00:19:90
00:00:02:65
4 9 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/18 00:02:54:13 81,87
00:00:21:84
00:00:01:93
4 10 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/10 00:02:57:02 80,53
00:00:24:73
00:00:02:89
4 11 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/7 00:03:02:49 78,12
00:00:30:20
00:00:05:47
4 12 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/8 00:03:02:61 78,07
00:00:30:31
00:00:00:11
4 13 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/20 00:03:02:98 77,91
00:00:30:68
00:00:00:36
4 14 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/19 00:03:14:59 73,26
00:00:42:29
00:00:11:61
5 1 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/21 00:02:29:53 96,3
00:00:00:00
00:00:00:00
5 2 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/22 00:02:32:67 94,32
00:00:00:38
00:00:03:14
5 3 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/20 00:02:34:99 92,91
00:00:02:69
00:00:02:31
5 4 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/21 00:02:34:99 92,91
00:00:02:70
00:00:00:00
5 5 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/6 00:02:37:27 91,56
00:00:04:98
00:00:02:28
5 6 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/11 00:02:40:86 89,51
00:00:08:57
00:00:03:59
5 7 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/23 00:02:41:97 88,9
00:00:09:68
00:00:01:11
5 8 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/22 00:02:43:80 87,91
00:00:11:51
00:00:01:83
5 9 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/24 00:02:47:55 85,94
00:00:15:26
00:00:03:75
5 10 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/9 00:02:47:92 85,75
00:00:15:63
00:00:00:36
5 11 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/12 00:02:47:94 85,74
00:00:15:65
00:00:00:02
5 12 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/10 00:02:50:74 84,34
00:00:18:44
00:00:02:79
5 13 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/23 00:02:55:50 82,05
00:00:23:21
00:00:04:76
6 1 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/25 00:02:40:64 88,74
00:00:08:35
00:00:00:00
6 2 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/26 00:02:44:05 86,9
00:00:11:75
00:00:03:40
6 3 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/24 00:02:45:03 86,38
00:00:12:73
00:00:00:98
6 4 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/27 00:02:48:05 84,83
00:00:15:75
00:00:03:02
6 5 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/25 00:02:49:44 84,13
00:00:17:15
00:00:01:39
6 6 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/7 00:02:50:20 83,76
00:00:17:91
00:00:00:76
6 7 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/13 00:02:50:79 83,47
00:00:18:50
00:00:00:59
6 8 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/26 00:02:51:86 82,95
00:00:19:57
00:00:01:06
6 9 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/14 00:02:56:21 80,9
00:00:23:91
00:00:04:34
6 10 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/28 00:02:59:32 79,5
00:00:27:02
00:00:03:10
6 11 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/11 00:03:01:05 78,74
00:00:28:75
00:00:01:72
6 12 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/12 00:03:02:43 78,14
00:00:30:13
00:00:01:38
6 13 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/27 00:03:04:60 77,22
00:00:32:31
00:00:02:17
KLASYFIKACJA PO ODCINKU
Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Kl/poz
Czas OS
Kary
Łączny czas
Strata
lider/poprz.
1 33
PINCZAKOWSKI Michał
SOMPOLSKI Mateusz
Peugeot 206 1.6
SK 3/1
00:15:45:50
00:15:45:50
00:00:00:00
2 35
LAŚKIEWICZ Hubert
HULEWICZ Joanna
Honda Civic
SK 3/2
00:16:05:42
00:16:05:42
00:00:19:91
00:00:19:91
3 32
ANDRYSZ Marek
ANDRYSZ Natalia
Renault Clio
SK 2/1
00:15:57:58
00:00:10
00:16:07:58
00:00:22:07
00:00:02:16
4 24
WRONKOWSKI Tomasz
BERNATOWICZ Kamil
Renault Clio III
SK 2/2
00:16:20:31
00:16:20:31
00:00:34:80
00:00:12:73
5 26
DOBEK Oskar
STYPIŃSKA Julia
Mini Cooper S
SK 1/1
00:16:22:47
00:16:22:47
00:00:36:96
00:00:02:15
6 34
ODZIOMEK Przemysław
DROZDOWSKI Paweł
Honda Crx
SK 3/3
00:16:47:14
00:16:47:14
00:01:01:63
00:00:24:67
7 28
FORTUNA Robert
HARCZUK Tomasz
Opel Astra GSI
SK 2/3
00:16:56:65
00:16:56:65
00:01:11:14
00:00:09:50
8 39
RAŁOWICZ Adrian
LUTHER Małgorzata
Fiat seicento
SK 4/1
00:17:20:78
00:17:20:78
00:01:35:27
00:00:24:12
9 38
SOWA Krzysztof
SOWA Konrad
Fiat Cinquecento
SK 4/2
00:16:46:36
00:00:50
00:17:36:36
00:01:50:85
00:00:15:58
10 44
PAPIERSKI Grzegorz
PAPIERSKA Izabela
Citroen C1 RallyN2
SK 5/1
00:17:40:22
00:17:40:22
00:01:54:71
00:00:03:86
11 36
STEC Andrzej
MARSZAŁEK Jarosław
Citroen C2
SK 3/4
00:17:48:41
00:17:48:41
00:02:02:90
00:00:08:19
12 43
KUKLIS Krystian
ADAMSKI Mateusz
Fiat CC
SK 5/2
00:18:00:04
00:18:00:04
00:02:14:53
00:00:11:62
13 31
KOPKA Marcel
GLIWIŃSKI Arkadiusz
BMW 320i
SK 2/4
00:18:34:43
00:00:10
00:18:44:43
00:02:58:92
00:00:44:38
W 27
KONEFAŁ Krzysztof
KRZESZOWSKA Alina
Audi 80
SK 1/2
00:02:41:27
00:02:41:27
00:00:00:00
00:00:00:00
W 40
JAROSIEWICZ Ireneusz
JURAK Radosław
Fiat Seicento
SK 4/3
00:05:25:36
00:05:25:36
00:00:00:00
00:02:44:08
W 29
SKOCZYPIEC Piotr
MAC Grzegorz
Ford Escort RS2000
SK 2/5
00:08:31:05
00:08:31:05
00:00:00:00
00:03:05:69
W 37
SZWATA Dawid
SEREDYŃSKI Mateusz
rover 25
SK 3/5
00:10:42:44
00:10:42:44
00:00:00:00
00:02:11:38

Tej operacji NIE DA się cofnąć. Jesteś pewien?