7. Bytowska Gonitwa - 5 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej 2022 - WYNIKI ONLINE
 OS:
 KLASA:
 RAJD:
KLASYFIKACJA NA ODCINKU
OS Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa Czas OS Średnia km/h
Strata
lider/poprz.
1 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/1 00:02:20:20 107,84
1 2 7
Ptach Daniel
Jarzębiński Marcin
Skoda Fabia Proto
4/1 00:02:20:82 107,36
00:00:00:62
00:00:00:62
1 3 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/2 00:02:23:05 105,69
00:00:02:85
00:00:02:23
1 4 35
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
GOŚĆ/2 00:02:25:25 104,1
00:00:05:04
00:00:02:19
1 5 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/1 00:02:28:80 101,61
00:00:08:60
00:00:03:55
1 6 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/1 00:02:28:82 101,6
00:00:08:61
00:00:00:01
1 7 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/3 00:02:29:96 100,82
00:00:09:75
00:00:01:14
1 8 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/3 00:02:30:77 100,28
00:00:10:56
00:00:00:80
1 9 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/2 00:02:31:20 100
00:00:10:99
00:00:00:43
1 10 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/1 00:02:33:14 98,73
00:00:12:93
00:00:01:93
1 11 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/2 00:02:33:62 98,42
00:00:13:41
00:00:00:48
1 12 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/3 00:02:33:71 98,36
00:00:13:51
00:00:00:09
1 13 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/4 00:02:34:12 98,1
00:00:13:91
00:00:00:40
1 14 37
Gęsikowski Bartosz
Karpowicz Anna
BMW E36 320i
GOŚĆ/4 00:02:34:33 97,97
00:00:14:13
00:00:00:21
1 15 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/2 00:02:34:39 97,93
00:00:14:18
00:00:00:05
1 16 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/3 00:02:35:39 97,3
00:00:15:19
00:00:01:00
1 17 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/4 00:02:35:45 97,26
00:00:15:25
00:00:00:06
1 18 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/1 00:02:35:75 97,07
00:00:15:55
00:00:00:29
1 19 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/2 00:02:36:54 96,59
00:00:16:33
00:00:00:78
1 20 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/4 00:02:37:30 96,12
00:00:17:09
00:00:00:76
1 21 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/5 00:02:38:06 95,65
00:00:17:86
00:00:00:76
1 22 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/6 00:02:38:18 95,59
00:00:17:97
00:00:00:11
1 23 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/3 00:02:38:70 95,27
00:00:18:49
00:00:00:51
1 24 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/4 00:02:39:46 94,82
00:00:19:25
00:00:00:76
1 25 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/5 00:02:39:48 94,81
00:00:19:27
00:00:00:01
1 26 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/6 00:02:40:01 94,49
00:00:19:80
00:00:00:53
1 27 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/5 00:02:40:45 94,23
00:00:20:24
00:00:00:43
1 28 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/5 00:02:40:76 94,05
00:00:20:55
00:00:00:30
1 29 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/3 00:02:41:31 93,73
00:00:21:11
00:00:00:55
1 30 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/7 00:02:42:24 93,19
00:00:22:03
00:00:00:92
1 31 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/6 00:02:43:90 92,25
00:00:23:69
00:00:01:66
1 32 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/8 00:02:44:36 91,99
00:00:24:15
00:00:00:45
1 33 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/6 00:02:49:24 89,34
00:00:29:03
00:00:04:88
1 34 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/4 00:02:54:10 86,85
00:00:33:89
00:00:04:85
2 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/5 00:02:26:61 103,13
00:00:06:40
00:00:00:00
2 2 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/7 00:02:31:68 99,68
00:00:11:47
00:00:05:06
2 3 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/7 00:02:39:45 94,82
00:00:19:25
00:00:07:77
2 4 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/8 00:02:39:48 94,81
00:00:19:27
00:00:00:02
2 5 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/7 00:02:41:07 93,87
00:00:20:86
00:00:01:59
2 6 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/8 00:02:41:14 93,83
00:00:20:93
00:00:00:07
2 7 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/9 00:02:43:32 92,58
00:00:23:11
00:00:02:17
2 8 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/10 00:02:43:36 92,56
00:00:23:15
00:00:00:03
2 9 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/6 00:02:43:52 92,46
00:00:23:32
00:00:00:16
2 10 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/8 00:02:43:74 92,34
00:00:23:53
00:00:00:21
2 11 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/9 00:02:43:74 92,34
00:00:23:53
00:00:00:00
2 12 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/10 00:02:43:96 92,22
00:00:23:75
00:00:00:21
2 13 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/11 00:02:44:77 91,76
00:00:24:56
00:00:00:80
2 14 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/9 00:02:45:71 91,24
00:00:25:50
00:00:00:94
2 15 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/5 00:02:45:92 91,13
00:00:25:71
00:00:00:21
2 16 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/6 00:02:47:29 90,38
00:00:27:08
00:00:01:36
2 17 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/12 00:02:47:40 90,32
00:00:27:19
00:00:00:11
2 18 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/10 00:02:48:76 89,59
00:00:28:55
00:00:01:36
2 19 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/11 00:02:49:15 89,38
00:00:28:95
00:00:00:39
2 20 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/7 00:02:49:36 89,27
00:00:29:16
00:00:00:20
2 21 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/11 00:02:49:54 89,18
00:00:29:34
00:00:00:18
2 22 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/13 00:02:49:87 89,01
00:00:29:66
00:00:00:32
2 23 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/14 00:02:51:46 88,18
00:00:31:25
00:00:01:59
2 24 37
Gęsikowski Bartosz
Karpowicz Anna
BMW E36 320i
GOŚĆ/7 00:02:52:14 87,83
00:00:31:93
00:00:00:68
2 25 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/12 00:02:53:01 87,39
00:00:32:80
00:00:00:86
2 26 7
Ptach Daniel
Jarzębiński Marcin
Skoda Fabia Proto
4/12 00:02:54:62 86,58
00:00:34:42
00:00:01:61
2 27 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/9 00:02:55:26 86,27
00:00:35:06
00:00:00:64
2 28 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/15 00:02:55:51 86,15
00:00:35:31
00:00:00:25
2 29 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/10 00:03:00:40 83,81
00:00:40:19
00:00:04:88
2 30 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/16 00:03:05:33 81,58
00:00:45:12
00:00:04:92
2 31 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/11 00:03:13:09 78,3
00:00:52:89
00:00:07:76
2 32 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/8 00:03:20:63 75,36
00:01:00:42
00:00:07:53
2 33 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/12 00:15:13:98 16,54
00:12:53:77
00:11:53:35
3 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/8 00:02:13:03 113,66
00:00:00:00
00:00:00:00
3 2 7
Ptach Daniel
Jarzębiński Marcin
Skoda Fabia Proto
4/13 00:02:26:06 103,52
00:00:05:85
00:00:13:02
3 3 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/13 00:02:26:67 103,08
00:00:06:46
00:00:00:61
3 4 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/13 00:02:27:49 102,52
00:00:07:28
00:00:00:81
3 5 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/14 00:02:28:22 102,01
00:00:08:01
00:00:00:73
3 6 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/14 00:02:28:24 101,99
00:00:08:03
00:00:00:02
3 7 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/14 00:02:28:81 101,6
00:00:08:61
00:00:00:57
3 8 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/15 00:02:29:08 101,42
00:00:08:87
00:00:00:26
3 9 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/15 00:02:29:10 101,41
00:00:08:89
00:00:00:02
3 10 37
Gęsikowski Bartosz
Karpowicz Anna
BMW E36 320i
GOŚĆ/9 00:02:29:45 101,17
00:00:09:24
00:00:00:34
3 11 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/15 00:02:29:69 101,01
00:00:09:48
00:00:00:24
3 12 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/10 00:02:29:96 100,82
00:00:09:76
00:00:00:27
3 13 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/16 00:02:31:08 100,08
00:00:10:87
00:00:01:11
3 14 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/17 00:02:31:45 99,83
00:00:11:24
00:00:00:37
3 15 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/18 00:02:32:61 99,08
00:00:12:40
00:00:01:15
3 16 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/16 00:02:32:72 99
00:00:12:51
00:00:00:10
3 17 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/9 00:02:33:52 98,49
00:00:13:31
00:00:00:80
3 18 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/19 00:02:34:38 97,94
00:00:14:17
00:00:00:85
3 19 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/20 00:02:34:52 97,85
00:00:14:31
00:00:00:14
3 20 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/21 00:02:34:57 97,82
00:00:14:36
00:00:00:04
3 21 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/16 00:02:34:64 97,77
00:00:14:43
00:00:00:07
3 22 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/10 00:02:34:83 97,65
00:00:14:63
00:00:00:19
3 23 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/17 00:02:35:64 97,14
00:00:15:44
00:00:00:81
3 24 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/22 00:02:36:25 96,77
00:00:16:04
00:00:00:60
3 25 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/23 00:02:36:44 96,65
00:00:16:23
00:00:00:18
3 26 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/17 00:02:36:49 96,62
00:00:16:28
00:00:00:05
3 27 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/17 00:02:36:60 96,55
00:00:16:40
00:00:00:11
3 28 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/18 00:02:39:09 95,04
00:00:18:88
00:00:02:48
3 29 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/24 00:02:41:68 93,52
00:00:21:47
00:00:02:58
3 30 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/18 00:02:45:02 91,62
00:00:24:82
00:00:03:34
3 31 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/18 00:02:45:25 91,5
00:00:25:04
00:00:00:22
3 32 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/11 00:02:52:12 87,84
00:00:31:91
00:00:06:87
3 33 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/12 00:03:06:04 81,27
00:00:45:83
00:00:13:91
4 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/11 00:02:24:34 104,75
00:00:04:13
00:00:00:00
4 2 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/19 00:02:29:94 100,84
00:00:09:73
00:00:05:60
4 3 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/19 00:02:34:98 97,56
00:00:14:77
00:00:05:03
4 4 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/19 00:02:35:19 97,43
00:00:14:98
00:00:00:21
4 5 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/20 00:02:35:57 97,19
00:00:15:36
00:00:00:38
4 6 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/12 00:02:35:67 97,12
00:00:15:46
00:00:00:10
4 7 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/21 00:02:37:22 96,17
00:00:17:01
00:00:01:54
4 8 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/20 00:02:37:24 96,16
00:00:17:03
00:00:00:02
4 9 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/20 00:02:37:49 96
00:00:17:29
00:00:00:25
4 10 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/21 00:02:38:09 95,64
00:00:17:88
00:00:00:59
4 11 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/22 00:02:38:27 95,53
00:00:18:06
00:00:00:17
4 12 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/21 00:02:40:46 94,23
00:00:20:25
00:00:02:19
4 13 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/25 00:02:41:16 93,82
00:00:20:95
00:00:00:69
4 14 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/26 00:02:41:78 93,46
00:00:21:57
00:00:00:62
4 15 37
Gęsikowski Bartosz
Karpowicz Anna
BMW E36 320i
GOŚĆ/13 00:02:42:45 93,07
00:00:22:24
00:00:00:67
4 16 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/27 00:02:42:54 93,02
00:00:22:34
00:00:00:09
4 17 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/13 00:02:42:82 92,86
00:00:22:62
00:00:00:28
4 18 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/28 00:02:43:86 92,27
00:00:23:66
00:00:01:04
4 19 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/29 00:02:44:94 91,67
00:00:24:73
00:00:01:07
4 20 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/14 00:02:45:11 91,57
00:00:24:90
00:00:00:17
4 21 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/22 00:02:45:44 91,39
00:00:25:24
00:00:00:33
4 22 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/30 00:02:46:01 91,08
00:00:25:80
00:00:00:56
4 23 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/23 00:02:46:21 90,96
00:00:26:01
00:00:00:20
4 24 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/23 00:02:47:44 90,3
00:00:27:24
00:00:01:23
4 25 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/31 00:02:47:93 90,03
00:00:27:72
00:00:00:48
4 26 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/22 00:02:48:75 89,6
00:00:28:54
00:00:00:82
4 27 7
Ptach Daniel
Jarzębiński Marcin
Skoda Fabia Proto
4/24 00:02:49:27 89,32
00:00:29:06
00:00:00:51
4 28 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/23 00:02:50:09 88,89
00:00:29:88
00:00:00:82
4 29 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/32 00:02:57:50 85,18
00:00:37:29
00:00:07:41
4 30 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/24 00:03:00:18 83,91
00:00:39:98
00:00:02:68
4 31 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/15 00:03:11:73 78,86
00:00:51:52
00:00:11:54
4 32 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/16 00:03:18:79 76,06
00:00:58:58
00:00:07:06
4 33 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/24 00:08:21:00 30,18
00:06:00:79
00:05:02:20
5 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/14 00:02:16:40 110,85
00:00:00:00
00:00:00:00
5 2 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/25 00:02:22:32 106,23
00:00:02:12
00:00:05:92
5 3 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/25 00:02:25:80 103,7
00:00:05:59
00:00:03:47
5 4 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/25 00:02:26:89 102,93
00:00:06:69
00:00:01:09
5 5 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/26 00:02:27:02 102,84
00:00:06:81
00:00:00:12
5 6 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/27 00:02:27:39 102,58
00:00:07:18
00:00:00:36
5 7 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/26 00:02:28:11 102,08
00:00:07:91
00:00:00:72
5 8 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/26 00:02:28:32 101,94
00:00:08:11
00:00:00:20
5 9 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/15 00:02:28:75 101,65
00:00:08:54
00:00:00:43
5 10 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/27 00:02:29:02 101,46
00:00:08:82
00:00:00:27
5 11 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/28 00:02:29:04 101,44
00:00:08:84
00:00:00:02
5 12 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/33 00:02:30:91 100,19
00:00:10:71
00:00:01:86
5 13 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/34 00:02:31:51 99,79
00:00:11:30
00:00:00:59
5 14 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/17 00:02:32:20 99,34
00:00:11:99
00:00:00:69
5 15 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/35 00:02:33:15 98,73
00:00:12:94
00:00:00:94
5 16 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/36 00:02:33:53 98,48
00:00:13:32
00:00:00:37
5 17 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/28 00:02:33:82 98,29
00:00:13:61
00:00:00:29
5 18 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/27 00:02:34:61 97,79
00:00:14:41
00:00:00:79
5 19 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/28 00:02:34:82 97,66
00:00:14:62
00:00:00:20
5 20 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/37 00:02:35:63 97,15
00:00:15:42
00:00:00:80
5 21 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/29 00:02:35:63 97,15
00:00:15:43
00:00:00:00
5 22 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/38 00:02:36:71 96,48
00:00:16:50
00:00:01:07
5 23 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/29 00:02:36:75 96,45
00:00:16:55
00:00:00:04
5 24 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/18 00:02:37:07 96,26
00:00:16:86
00:00:00:31
5 25 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/39 00:02:37:44 96,03
00:00:17:23
00:00:00:37
5 26 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/29 00:02:37:49 96
00:00:17:28
00:00:00:05
5 27 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/30 00:02:39:27 94,93
00:00:19:06
00:00:01:77
5 28 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/40 00:02:43:05 92,73
00:00:22:84
00:00:03:78
5 29 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/30 00:02:46:28 90,93
00:00:26:08
00:00:03:23
5 30 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/19 00:02:51:13 88,35
00:00:30:93
00:00:04:85
5 31 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/20 00:03:00:58 83,73
00:00:40:37
00:00:09:44
6 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/16 00:02:24:48 104,65
00:00:04:27
00:00:00:00
6 2 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/30 00:02:31:37 99,88
00:00:11:17
00:00:06:89
6 3 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/31 00:02:33:15 98,72
00:00:12:94
00:00:01:77
6 4 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/32 00:02:33:22 98,68
00:00:13:01
00:00:00:06
6 5 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/33 00:02:33:99 98,19
00:00:13:78
00:00:00:77
6 6 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/31 00:02:34:05 98,14
00:00:13:85
00:00:00:06
6 7 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/32 00:02:34:34 97,96
00:00:14:13
00:00:00:28
6 8 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/17 00:02:36:31 96,73
00:00:16:10
00:00:01:97
6 9 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/31 00:02:36:60 96,55
00:00:16:39
00:00:00:28
6 10 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/33 00:02:37:45 96,03
00:00:17:24
00:00:00:85
6 11 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/32 00:02:39:13 95,01
00:00:18:92
00:00:01:68
6 12 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/21 00:02:39:55 94,76
00:00:19:34
00:00:00:41
6 13 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/41 00:02:40:00 94,5
00:00:19:79
00:00:00:44
6 14 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/42 00:02:40:54 94,18
00:00:20:33
00:00:00:54
6 15 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/43 00:02:41:22 93,78
00:00:21:01
00:00:00:67
6 16 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/44 00:02:41:32 93,72
00:00:21:12
00:00:00:10
6 17 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/45 00:02:41:48 93,63
00:00:21:27
00:00:00:15
6 18 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/22 00:02:42:46 93,06
00:00:22:26
00:00:00:98
6 19 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/33 00:02:43:16 92,67
00:00:22:95
00:00:00:69
6 20 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/34 00:02:43:50 92,47
00:00:23:29
00:00:00:33
6 21 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/34 00:02:44:82 91,73
00:00:24:61
00:00:01:32
6 22 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/35 00:02:45:43 91,39
00:00:25:23
00:00:00:61
6 23 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/46 00:02:46:11 91,02
00:00:25:90
00:00:00:67
6 24 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/34 00:02:46:57 90,77
00:00:26:36
00:00:00:46
6 25 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/47 00:02:47:39 90,33
00:00:27:18
00:00:00:82
6 26 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/35 00:02:52:27 87,77
00:00:32:06
00:00:04:88
6 27 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/36 00:02:53:93 86,93
00:00:33:72
00:00:01:65
6 28 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/36 00:02:56:68 85,58
00:00:36:47
00:00:02:75
6 29 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/48 00:02:57:25 85,3
00:00:37:05
00:00:00:57
6 30 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/23 00:03:08:90 80,04
00:00:48:69
00:00:11:64
6 31 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/24 00:03:09:71 79,7
00:00:49:50
00:00:00:80
7 1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/18 00:01:17:66 55,62
00:00:00:00
00:00:00:00
7 2 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/35 00:01:21:70 52,87
00:00:00:00
00:00:04:04
7 3 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/49 00:01:22:30 52,49
00:00:00:00
00:00:00:59
7 4 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/37 00:01:22:51 52,35
00:00:00:00
00:00:00:21
7 5 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/38 00:01:22:75 52,2
00:00:00:00
00:00:00:23
7 6 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/19 00:01:22:77 52,19
00:00:00:00
00:00:00:02
7 7 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/39 00:01:23:19 51,93
00:00:00:00
00:00:00:41
7 8 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/36 00:01:23:67 51,63
00:00:00:00
00:00:00:48
7 9 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/37 00:01:24:02 51,41
00:00:00:00
00:00:00:34
7 10 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/40 00:01:24:08 51,38
00:00:00:00
00:00:00:05
7 11 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/50 00:01:24:45 51,15
00:00:00:00
00:00:00:37
7 12 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/38 00:01:24:93 50,86
00:00:00:00
00:00:00:48
7 13 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/25 00:01:25:67 50,42
00:00:00:00
00:00:00:73
7 14 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/26 00:01:25:92 50,28
00:00:00:00
00:00:00:24
7 15 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/41 00:01:26:08 50,18
00:00:00:00
00:00:00:16
7 16 5
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/37 00:01:26:16 50,14
00:00:00:00
00:00:00:07
7 17 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/38 00:01:26:31 50,05
00:00:00:00
00:00:00:15
7 18 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/39 00:01:26:34 50,03
00:00:00:00
00:00:00:03
7 19 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/40 00:01:26:75 49,8
00:00:00:00
00:00:00:40
7 20 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/27 00:01:26:76 49,79
00:00:00:00
00:00:00:01
7 21 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/41 00:01:27:28 49,49
00:00:00:00
00:00:00:52
7 22 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/51 00:01:27:35 49,45
00:00:00:00
00:00:00:06
7 23 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/52 00:01:27:78 49,21
00:00:00:00
00:00:00:42
7 24 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/28 00:01:29:95 48,03
00:00:00:00
00:00:02:16
7 25 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/53 00:01:30:13 47,93
00:00:00:00
00:00:00:18
7 26 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/54 00:01:31:44 47,24
00:00:00:00
00:00:01:30
7 27 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/55 00:01:32:41 46,75
00:00:00:00
00:00:00:96
7 28 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/42 00:01:34:11 45,9
00:00:00:00
00:00:01:70
7 29 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/39 00:01:37:31 44,39
00:00:00:00
00:00:03:19
7 30 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/56 00:01:39:93 43,23
00:00:00:00
00:00:02:62
KLASYFIKACJA PO ODCINKU
Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Kl/poz
Czas OS
Kary
Łączny czas
Strata
lider/poprz.
1 34
Brzozowski Krzysztof
Szadejko Adam
Mitsubishi Lancer
GOŚĆ/1
00:15:22:75
00:00:10
00:15:32:75
00:00:00:00
2 2
Matysiak DAWID
Galanty Jarosław
BMW Rally 1
4/1
00:16:25:12
00:16:25:12
00:00:52:37
00:00:52:37
3 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/1
00:16:38:43
00:16:38:43
00:01:05:68
00:00:13:31
4 16
Borzynski Adam
Karwowski Krzysztof
Honda Civic
3/2
00:16:40:11
00:16:40:11
00:01:07:36
00:00:01:67
5 36
Elwart Wojciech
Woźniak Kamil
Subaru Impreza
GOŚĆ/2
00:16:47:78
00:16:47:78
00:01:15:03
00:00:07:67
6 8
Sobota Michał
Damian Punia
BMW E46 Compact
RWD/1
00:16:49:00
00:16:49:00
00:01:16:25
00:00:01:22
7 14
DONAJ Robert
Szczepanska Monika
Mazda MX5
RWD/2
00:16:50:73
00:16:50:73
00:01:17:97
00:00:01:72
8 10
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/3
00:16:52:60
00:16:52:60
00:01:19:85
00:00:01:87
9 1
Mierniczak Michał
Sadurski Marek
Abarth Punto R3T
4/2
00:17:02:09
00:17:02:09
00:01:29:34
00:00:09:48
10 4
Walczak Damian
Zakrzewski Piotr
Subaru Impreza
4/3
00:16:52:83
00:00:10
00:17:02:83
00:01:30:08
00:00:00:74
11 22
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/1
00:17:13:60
00:17:13:60
00:01:40:85
00:00:10:77
12 24
Dawidowicz Paweł
Necel Damian
Citroen C2
2/2
00:17:17:40
00:17:17:40
00:01:44:65
00:00:03:80
13 32
MALEK PAWEL
KWIDZiŃSKI DAWID
FIAT CC
1/1
00:17:21:21
00:17:21:21
00:01:48:46
00:00:03:81
14 29
Zaroda Kamil
Paszkiewicz Agnieszka
Mitsubishi Colt
2/3
00:17:21:95
00:17:21:95
00:01:49:20
00:00:00:74
15 30
BRZESKI GRZEGORZ
CZYRYCA ADAM
Fiat Cinquecento
1/2
00:17:23:49
00:17:23:49
00:01:50:74
00:00:01:53
16 23
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/4
00:17:24:97
00:17:24:97
00:01:52:21
00:00:01:47
17 28
Adrian Mateusz
Korthals Jakub
Honda Civic
2/5
00:17:27:11
00:17:27:11
00:01:54:35
00:00:02:14
18 6
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Ford Fiesta Proto
4/4
00:17:45:69
00:17:45:69
00:02:12:94
00:00:18:58
19 26
Jędrzejewski Dawid
Pastewski Filip
Peugeot 106
2/6
00:17:47:92
00:17:47:92
00:02:15:17
00:00:02:22
20 27
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michal
Peugeot 106 Rallye
2/7
00:17:51:53
00:17:51:53
00:02:18:78
00:00:03:60
21 11
Kopeć Damian
Groszewicz Mikołaj
bMw
RWD/4
00:17:52:49
00:17:52:49
00:02:19:74
00:00:00:96
22 20
Szałas Mateusz
Szałas Kacper
Opel Astra G
3/3
00:17:43:59
00:00:10
00:17:53:59
00:02:20:84
00:00:01:10
23 18
Strocen Marcin
Kuczyński Mateusz
VW GOLF 2 TYPE-R
3/4
00:18:10:14
00:18:10:14
00:02:37:39
00:00:16:54
24 25
Kwapisz Marcin
Góralczyk Marcin
Honda Civic
2/8
00:18:49:13
00:18:49:13
00:03:16:37
00:00:38:98
25 19
Bartnik Jacek
Makowski Karol
Seat Cordoba
3/5
00:18:52:18
00:18:52:18
00:03:19:42
00:00:03:05
26 31
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic
1/3
00:19:31:77
00:19:31:77
00:03:59:02
00:00:39:59
27 33
Szarek Maciej
Szarek Anna
Fiat Seicento
1/4
00:19:49:39
00:19:49:39
00:04:16:63
00:00:17:61
28 12
Nikel Olgierd
Pióro Bartosz
BMW 318ti
RWD/5
00:23:14:87
00:23:14:87
00:07:42:12
00:03:25:48
29 15
Wojtas Jacek
Michalski Bartosz
Nissan Sunny
3/6
00:29:13:01
00:00:30
00:29:43:01
00:14:10:26
00:06:28:13
W 5
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/5
00:01:26:16
00:01:26:16
00:00:00:00
00:00:00:00
W 35
Pisz Paweł
Mroczkowski Radosław
Subaru Impreza
GOŚĆ/3
00:02:25:25
00:02:25:25
00:00:00:00
00:00:59:08
W 7
Ptach Daniel
Jarzębiński Marcin
Skoda Fabia Proto
4/6
00:10:30:78
00:10:30:78
00:00:00:00
00:08:05:53
W 37
Gęsikowski Bartosz
Karpowicz Anna
BMW E36 320i
GOŚĆ/4
00:10:38:38
00:10:38:38
00:00:00:00
00:00:07:59
W 9
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW 318is compact
RWD/6
00:15:50:68
00:15:50:68
00:00:17:93
00:05:12:30
W 3
Czajczyński Artur
Barański Adam
seat ibiza
4/7
00:16:02:78
00:16:02:78
00:00:30:03
00:00:12:09

Tej operacji NIE DA się cofnąć. Jesteś pewien?