9. Rajd Koszaliński - 1 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej - WYNIKI ONLINE
 OS:
 KLASA:
 RAJD:
KLASYFIKACJA NA ODCINKU
OS Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa Czas OS Średnia km/h
Strata
lider/poprz.
1 1 6
Dyjak Stanisław
Piotrowski Bartosz
Mitsubishi Lancer Evo 6
4/1 00:01:16:63 51,68
1 2 7
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/2 00:01:17:87 50,85
00:00:01:24
00:00:01:24
1 3 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/3 00:01:18:53 50,42
00:00:01:90
00:00:00:66
1 4 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/1 00:01:18:82 50,24
00:00:02:19
00:00:00:29
1 5 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/1 00:01:18:87 50,2
00:00:02:24
00:00:00:05
1 6 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/4 00:01:19:48 49,82
00:00:02:85
00:00:00:61
1 7 9
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/1 00:01:19:52 49,8
00:00:02:89
00:00:00:03
1 8 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/2 00:01:20:00 49,5
00:00:03:37
00:00:00:48
1 9 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/3 00:01:20:03 49,48
00:00:03:40
00:00:00:03
1 10 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/2 00:01:20:44 49,23
00:00:03:81
00:00:00:40
1 11 28
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/1 00:01:20:90 48,95
00:00:04:27
00:00:00:46
1 12 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/3 00:01:20:91 48,94
00:00:04:28
00:00:00:00
1 13 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/5 00:01:21:26 48,73
00:00:04:63
00:00:00:35
1 14 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/4 00:01:21:67 48,48
00:00:05:04
00:00:00:40
1 15 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/5 00:01:21:73 48,45
00:00:05:10
00:00:00:05
1 16 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/6 00:01:21:82 48,4
00:00:05:19
00:00:00:08
1 17 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/7 00:01:21:95 48,32
00:00:05:32
00:00:00:13
1 18 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/8 00:01:22:30 48,12
00:00:05:67
00:00:00:34
1 19 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/9 00:01:22:57 47,95
00:00:05:94
00:00:00:27
1 20 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/2 00:01:22:87 47,78
00:00:06:24
00:00:00:30
1 21 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/3 00:01:22:88 47,78
00:00:06:25
00:00:00:00
1 22 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/1 00:01:23:66 47,33
00:00:07:03
00:00:00:77
1 23 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/10 00:01:23:89 47,2
00:00:07:26
00:00:00:23
1 24 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/2 00:01:23:95 47,17
00:00:07:32
00:00:00:06
1 25 15
Dembski Arkadiusz
Aleksander Volodarsky
BMW COMPACT
RWD/4 00:01:26:92 45,56
00:00:10:29
00:00:02:96
1 26 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/5 00:01:28:23 44,88
00:00:11:60
00:00:01:31
1 27 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/3 00:01:28:40 44,8
00:00:11:77
00:00:00:17
1 28 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/4 00:01:29:15 44,42
00:00:12:52
00:00:00:74
1 29 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/5 00:01:29:82 44,09
00:00:13:19
00:00:00:67
1 30 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/4 00:01:30:37 43,82
00:00:13:74
00:00:00:54
1 31 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/6 00:01:30:83 43,59
00:00:14:20
00:00:00:46
1 32 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/6 00:01:30:89 43,56
00:00:14:26
00:00:00:06
1 33 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/7 00:01:31:09 43,47
00:00:14:46
00:00:00:19
1 34 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/5 00:01:31:68 43,19
00:00:15:05
00:00:00:59
1 35 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/7 00:01:37:27 40,71
00:00:20:64
00:00:05:59
1 36 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/8 00:01:39:53 39,79
00:00:22:90
00:00:02:25
1 37 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/6 00:01:41:07 39,18
00:00:24:44
00:00:01:53
1 38 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/11 00:01:49:33 36,22
00:00:32:70
00:00:08:26
1 39 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/12 00:04:18:08 15,34
00:03:01:45
00:02:28:75
2 1 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/7 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:41:91
2 2 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/2 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 3 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/8 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 4 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/9 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 5 6
Dyjak Stanisław
Piotrowski Bartosz
Mitsubishi Lancer Evo 6
4/10 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 6 7
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/11 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 7 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/12 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 8 9
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/8 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 9 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/9 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 10 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/10 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 11 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/11 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 12 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/12 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 13 15
Dembski Arkadiusz
Aleksander Volodarsky
BMW COMPACT
RWD/13 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 14 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/14 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 15 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/13 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 16 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/14 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 17 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/15 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 18 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/16 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 19 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/17 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 20 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/18 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 21 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/19 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 22 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/20 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 23 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/21 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 24 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/22 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 25 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/23 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 26 28
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/9 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 27 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/24 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 28 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/10 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 29 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/11 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 30 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/12 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 31 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/13 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 32 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/14 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 33 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/15 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 34 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/16 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 35 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/6 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 36 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/7 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 37 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/8 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 38 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/9 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
2 39 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/10 00:05:00:00 50,4
00:03:43:37
00:00:00:00
3 1 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/3 00:02:28:60 101,74
00:01:11:97
00:00:00:00
3 2 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/25 00:02:30:23 100,65
00:01:13:60
00:00:01:62
3 3 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/26 00:02:30:74 100,3
00:01:14:11
00:00:00:51
3 4 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/13 00:02:31:35 99,9
00:01:14:72
00:00:00:61
3 5 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/15 00:02:32:04 99,45
00:01:15:41
00:00:00:69
3 6 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/14 00:02:32:41 99,2
00:01:15:78
00:00:00:37
3 7 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/15 00:02:33:68 98,39
00:01:17:05
00:00:01:26
3 8 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/17 00:02:34:11 98,11
00:01:17:48
00:00:00:43
3 9 28
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/18 00:02:35:09 97,49
00:01:18:46
00:00:00:98
3 10 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/27 00:02:35:74 97,08
00:01:19:11
00:00:00:64
3 11 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/28 00:02:35:84 97,02
00:01:19:21
00:00:00:10
3 12 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/16 00:02:36:99 96,31
00:01:20:36
00:00:01:14
3 13 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/11 00:02:38:22 95,56
00:01:21:59
00:00:01:23
3 14 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/29 00:02:42:04 93,31
00:01:25:41
00:00:03:82
3 15 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/30 00:02:42:06 93,29
00:01:25:43
00:00:00:02
3 16 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/31 00:02:42:75 92,9
00:01:26:12
00:00:00:68
3 17 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/32 00:02:43:36 92,56
00:01:26:73
00:00:00:60
3 18 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/33 00:02:44:36 91,99
00:01:27:73
00:00:01:00
3 19 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/19 00:02:45:06 91,6
00:01:28:43
00:00:00:70
3 20 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/20 00:02:45:21 91,52
00:01:28:58
00:00:00:14
3 21 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/21 00:02:46:18 90,98
00:01:29:55
00:00:00:97
3 22 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/22 00:02:47:97 90,01
00:01:31:34
00:00:01:78
3 23 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/23 00:02:48:06 89,97
00:01:31:43
00:00:00:08
3 24 15
Dembski Arkadiusz
Aleksander Volodarsky
BMW COMPACT
RWD/17 00:02:49:02 89,45
00:01:32:39
00:00:00:96
3 25 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/34 00:02:49:43 89,24
00:01:32:80
00:00:00:40
3 26 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/18 00:02:49:60 89,15
00:01:32:97
00:00:00:17
3 27 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/12 00:02:50:03 88,93
00:01:33:40
00:00:00:42
3 28 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/35 00:02:50:12 88,88
00:01:33:49
00:00:00:09
3 29 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/36 00:02:50:74 88,55
00:01:34:11
00:00:00:62
3 30 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/13 00:02:51:40 88,21
00:01:34:77
00:00:00:65
3 31 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/14 00:02:52:71 87,54
00:01:36:08
00:00:01:31
3 32 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/24 00:02:53:76 87,01
00:01:37:13
00:00:01:05
3 33 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/15 00:02:56:93 85,46
00:01:40:30
00:00:03:16
3 34 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/19 00:02:58:59 84,66
00:01:41:96
00:00:01:66
3 35 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/20 00:03:03:16 82,55
00:01:46:53
00:00:04:56
3 36 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/16 00:03:05:80 81,38
00:01:49:17
00:00:02:64
4 1 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/4 00:02:17:21 110,19
00:01:00:58
00:00:00:00
4 2 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/17 00:02:25:07 104,22
00:01:08:44
00:00:07:85
4 3 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/37 00:02:26:12 103,47
00:01:09:49
00:00:01:05
4 4 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/21 00:02:29:82 100,92
00:01:13:19
00:00:03:70
4 5 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/38 00:02:30:86 100,22
00:01:14:23
00:00:01:03
4 6 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/39 00:02:31:01 100,12
00:01:14:38
00:00:00:14
4 7 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/22 00:02:33:71 98,36
00:01:17:08
00:00:02:70
4 8 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/25 00:02:33:82 98,29
00:01:17:19
00:00:00:10
4 9 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/26 00:02:36:52 96,6
00:01:19:89
00:00:02:70
4 10 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/40 00:02:36:61 96,54
00:01:19:98
00:00:00:09
4 11 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/18 00:02:37:03 96,28
00:01:20:40
00:00:00:41
4 12 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/16 00:02:37:69 95,88
00:01:21:06
00:00:00:66
4 13 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/41 00:02:38:14 95,61
00:01:21:51
00:00:00:45
4 14 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/27 00:02:38:87 95,17
00:01:22:24
00:00:00:72
4 15 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/19 00:02:39:08 95,04
00:01:22:45
00:00:00:21
4 16 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/20 00:02:42:05 93,3
00:01:25:42
00:00:02:97
4 17 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/42 00:02:43:19 92,65
00:01:26:56
00:00:01:13
4 18 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/28 00:02:44:58 91,87
00:01:27:95
00:00:01:39
4 19 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/29 00:02:44:73 91,79
00:01:28:10
00:00:00:14
4 20 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/30 00:02:44:86 91,71
00:01:28:23
00:00:00:13
4 21 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/17 00:02:46:14 91
00:01:29:51
00:00:01:28
4 22 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/43 00:02:46:24 90,95
00:01:29:61
00:00:00:10
4 23 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/44 00:02:46:70 90,7
00:01:30:07
00:00:00:45
4 24 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/18 00:02:48:06 89,96
00:01:31:43
00:00:01:36
4 25 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/23 00:02:50:88 88,48
00:01:34:25
00:00:02:81
4 26 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/31 00:02:51:31 88,26
00:01:34:68
00:00:00:43
4 27 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/45 00:02:51:36 88,23
00:01:34:73
00:00:00:05
4 28 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/46 00:02:51:58 88,12
00:01:34:95
00:00:00:22
4 29 15
Dembski Arkadiusz
Aleksander Volodarsky
BMW COMPACT
RWD/24 00:02:52:68 87,56
00:01:36:05
00:00:01:09
4 30 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/19 00:02:53:08 87,35
00:01:36:45
00:00:00:40
4 31 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/47 00:02:59:35 84,3
00:01:42:72
00:00:06:26
4 32 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/25 00:03:00:35 83,83
00:01:43:72
00:00:01:00
4 33 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/20 00:03:00:51 83,76
00:01:43:88
00:00:00:16
4 34 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/48 00:03:00:95 83,56
00:01:44:32
00:00:00:43
4 35 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/26 00:03:02:70 82,76
00:01:46:07
00:00:01:75
5 1 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/21 00:02:25:54 103,89
00:01:08:91
00:00:00:00
5 2 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/5 00:02:25:98 103,57
00:01:09:35
00:00:00:44
5 3 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/49 00:02:28:53 101,79
00:01:11:90
00:00:02:55
5 4 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/50 00:02:28:60 101,74
00:01:11:97
00:00:00:07
5 5 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/27 00:02:29:48 101,15
00:01:12:85
00:00:00:87
5 6 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/51 00:02:32:14 99,38
00:01:15:51
00:00:02:66
5 7 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/52 00:02:32:56 99,11
00:01:15:93
00:00:00:41
5 8 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/28 00:02:32:92 98,88
00:01:16:29
00:00:00:35
5 9 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/32 00:02:33:30 98,63
00:01:16:67
00:00:00:38
5 10 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/22 00:02:35:22 97,41
00:01:18:59
00:00:01:92
5 11 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/23 00:02:36:54 96,58
00:01:19:91
00:00:01:32
5 12 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/53 00:02:36:94 96,34
00:01:20:31
00:00:00:39
5 13 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/54 00:02:37:76 95,84
00:01:21:13
00:00:00:82
5 14 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/21 00:02:38:37 95,47
00:01:21:74
00:00:00:60
5 15 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/55 00:02:38:97 95,11
00:01:22:34
00:00:00:60
5 16 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/56 00:02:39:23 94,95
00:01:22:60
00:00:00:26
5 17 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/57 00:02:40:56 94,17
00:01:23:93
00:00:01:32
5 18 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/33 00:02:40:82 94,01
00:01:24:19
00:00:00:25
5 19 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/58 00:02:41:08 93,86
00:01:24:45
00:00:00:25
5 20 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/34 00:02:42:97 92,78
00:01:26:34
00:00:01:88
5 21 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/35 00:02:43:43 92,51
00:01:26:80
00:00:00:46
5 22 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/59 00:02:43:50 92,47
00:01:26:87
00:00:00:07
5 23 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/36 00:02:44:21 92,07
00:01:27:58
00:00:00:70
5 24 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/60 00:02:44:45 91,94
00:01:27:82
00:00:00:24
5 25 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/29 00:02:44:77 91,76
00:01:28:14
00:00:00:31
5 26 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/22 00:02:44:84 91,72
00:01:28:21
00:00:00:07
5 27 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/23 00:02:45:80 91,19
00:01:29:17
00:00:00:96
5 28 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/37 00:02:47:04 90,52
00:01:30:41
00:00:01:23
5 29 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/24 00:02:47:39 90,33
00:01:30:76
00:00:00:35
5 30 15
Dembski Arkadiusz
Aleksander Volodarsky
BMW COMPACT
RWD/30 00:02:47:44 90,3
00:01:30:81
00:00:00:05
5 31 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/38 00:02:48:22 89,88
00:01:31:59
00:00:00:77
5 32 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/31 00:02:48:29 89,84
00:01:31:66
00:00:00:06
5 33 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/25 00:02:49:04 89,44
00:01:32:41
00:00:00:75
5 34 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/24 00:02:56:07 85,87
00:01:39:44
00:00:07:02
5 35 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/32 00:02:59:36 84,3
00:01:42:73
00:00:03:29
6 1 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/25 00:02:17:23 110,18
00:01:00:60
00:00:00:00
6 2 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/6 00:02:18:55 109,13
00:01:01:92
00:00:01:31
6 3 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/26 00:02:20:07 107,94
00:01:03:44
00:00:01:52
6 4 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/33 00:02:21:46 106,88
00:01:04:83
00:00:01:39
6 5 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/61 00:02:24:02 104,99
00:01:07:39
00:00:02:55
6 6 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/34 00:02:28:42 101,87
00:01:11:79
00:00:04:40
6 7 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/62 00:02:29:43 101,18
00:01:12:80
00:00:01:01
6 8 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/63 00:02:29:44 101,18
00:01:12:81
00:00:00:00
6 9 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/39 00:02:30:61 100,39
00:01:13:98
00:00:01:17
6 10 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/64 00:02:31:07 100,09
00:01:14:44
00:00:00:45
6 11 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/65 00:02:31:42 99,85
00:01:14:79
00:00:00:35
6 12 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/27 00:02:32:93 98,86
00:01:16:30
00:00:01:51
6 13 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/26 00:02:33:59 98,44
00:01:16:96
00:00:00:66
6 14 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/40 00:02:34:15 98,08
00:01:17:52
00:00:00:55
6 15 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/28 00:02:34:43 97,91
00:01:17:80
00:00:00:27
6 16 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/66 00:02:34:95 97,57
00:01:18:32
00:00:00:52
6 17 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/41 00:02:35:83 97,02
00:01:19:20
00:00:00:87
6 18 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/42 00:02:38:60 95,33
00:01:21:97
00:00:02:76
6 19 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/67 00:02:39:93 94,54
00:01:23:30
00:00:01:32
6 20 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/43 00:02:41:01 93,9
00:01:24:38
00:00:01:08
6 21 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/68 00:02:41:34 93,71
00:01:24:71
00:00:00:32
6 22 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/69 00:02:41:58 93,57
00:01:24:95
00:00:00:24
6 23 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/35 00:02:41:71 93,5
00:01:25:08
00:00:00:13
6 24 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/27 00:02:42:28 93,17
00:01:25:65
00:00:00:56
6 25 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/70 00:02:42:50 93,04
00:01:25:87
00:00:00:22
6 26 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/28 00:02:43:79 92,31
00:01:27:16
00:00:01:29
6 27 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/44 00:02:45:00 91,63
00:01:28:37
00:00:01:20
6 28 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/29 00:02:45:44 91,39
00:01:28:81
00:00:00:43
6 29 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/71 00:02:45:84 91,17
00:01:29:21
00:00:00:40
6 30 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/30 00:02:48:00 90
00:01:31:37
00:00:02:15
6 31 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/45 00:02:48:00 90
00:01:31:37
00:00:00:00
6 32 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/36 00:02:56:93 85,45
00:01:40:30
00:00:08:93
6 33 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/72 00:02:57:69 85,09
00:01:41:06
00:00:00:75
6 34 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/37 00:03:01:09 83,49
00:01:44:46
00:00:03:40
7 1 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/29 00:02:26:62 103,12
00:01:09:99
00:00:00:00
7 2 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/7 00:02:28:72 101,66
00:01:12:09
00:00:02:09
7 3 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/38 00:02:29:57 101,09
00:01:12:94
00:00:00:84
7 4 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/73 00:02:30:07 100,75
00:01:13:44
00:00:00:50
7 5 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/74 00:02:30:33 100,57
00:01:13:70
00:00:00:26
7 6 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/30 00:02:30:94 100,17
00:01:14:31
00:00:00:61
7 7 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/31 00:02:31:05 100,09
00:01:14:42
00:00:00:11
7 8 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/75 00:02:32:01 99,46
00:01:15:38
00:00:00:95
7 9 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/76 00:02:32:05 99,44
00:01:15:42
00:00:00:04
7 10 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/39 00:02:32:56 99,1
00:01:15:93
00:00:00:51
7 11 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/46 00:02:33:08 98,77
00:01:16:45
00:00:00:51
7 12 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/77 00:02:33:09 98,76
00:01:16:46
00:00:00:01
7 13 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/31 00:02:38:06 95,66
00:01:21:43
00:00:04:96
7 14 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/78 00:02:38:09 95,64
00:01:21:46
00:00:00:03
7 15 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/79 00:02:39:46 94,82
00:01:22:83
00:00:01:37
7 16 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/32 00:02:39:68 94,69
00:01:23:05
00:00:00:21
7 17 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/80 00:02:40:05 94,47
00:01:23:42
00:00:00:36
7 18 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/47 00:02:40:61 94,14
00:01:23:98
00:00:00:56
7 19 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/81 00:02:41:08 93,87
00:01:24:45
00:00:00:46
7 20 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/32 00:02:41:23 93,78
00:01:24:60
00:00:00:15
7 21 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/82 00:02:42:85 92,84
00:01:26:22
00:00:01:62
7 22 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/83 00:02:44:04 92,17
00:01:27:41
00:00:01:18
7 23 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/48 00:02:44:05 92,17
00:01:27:42
00:00:00:00
7 24 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/40 00:02:44:79 91,75
00:01:28:16
00:00:00:74
7 25 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/49 00:02:45:53 91,34
00:01:28:90
00:00:00:74
7 26 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/50 00:02:47:05 90,51
00:01:30:42
00:00:01:52
7 27 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/33 00:02:47:53 90,25
00:01:30:90
00:00:00:47
7 28 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/51 00:02:47:98 90,01
00:01:31:35
00:00:00:45
7 29 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/34 00:02:49:53 89,18
00:01:32:90
00:00:01:54
7 30 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/35 00:02:50:20 88,83
00:01:33:57
00:00:00:67
7 31 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/84 00:02:52:56 87,62
00:01:35:93
00:00:02:35
7 32 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/41 00:02:55:56 86,12
00:01:38:93
00:00:03:00
7 33 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/52 00:03:07:24 80,75
00:01:50:61
00:00:11:67
KLASYFIKACJA PO ODCINKU
Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Kl/poz
Czas OS
Kary
Łączny czas
Strata
lider/poprz.
1 44
Brzozowski Krzysztof
Jamroziak Piotr
Mitsubishi Lancer Evo X
GOŚĆ/1
00:18:17:90
00:18:17:90
00:00:00:00
2 2
Tyc Arek
Koczewski Jarek
Subaru Impreza STI Ra
4/1
00:18:26:38
00:18:26:38
00:00:08:47
00:00:08:47
3 21
FRĄSZCZAK JAKUB
MARZEC PAULINA
BMW E30
3/1
00:18:51:61
00:18:51:61
00:00:33:70
00:00:25:23
4 5
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/2
00:19:01:60
00:19:01:60
00:00:43:69
00:00:09:98
5 25
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/2
00:19:02:58
00:19:02:58
00:00:44:68
00:00:00:98
6 1
Korzeniewski Piotr
Kramicz Kamil
Subaru Impreza
4/3
00:19:06:14
00:19:06:14
00:00:48:23
00:00:03:55
7 22
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/3
00:18:39:35
00:00:30
00:19:09:35
00:00:51:44
00:00:03:21
8 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/1
00:18:49:73
00:00:30
00:19:19:73
00:01:01:82
00:00:10:37
9 10
MILCZAREK MATEUSZ
MARCINKIEWICZ SLAWOMIR
BMW
RWD/2
00:18:58:62
00:00:30
00:19:28:62
00:01:10:71
00:00:08:89
10 38
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat CC
1/1
00:19:29:91
00:19:29:91
00:01:12:00
00:00:01:29
11 17
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/4
00:19:19:99
00:00:10
00:19:29:99
00:01:12:08
00:00:00:07
12 35
Landowski Kamil
Dornowski Adrian
Citroen saxo
2/1
00:19:49:04
00:19:49:04
00:01:31:14
00:00:19:05
13 37
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/2
00:19:39:60
00:00:10
00:19:49:60
00:01:31:69
00:00:00:55
14 19
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/5
00:19:54:67
00:19:54:67
00:01:36:76
00:00:05:06
15 27
Scieszynski Patryk
Michalski Bartosz
OPEL Astra Gsi
3/6
00:19:53:77
00:00:10
00:20:03:77
00:01:45:86
00:00:09:10
16 31
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/3
00:20:04:59
00:20:04:59
00:01:46:69
00:00:00:82
17 29
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/4
00:20:08:89
00:20:08:89
00:01:50:98
00:00:04:29
18 34
Kasprzyk Łukasz
Dawid Jędrzejewski
Proton Satria
2/5
00:19:59:11
00:00:10
00:20:09:11
00:01:51:20
00:00:00:21
19 26
Dobrucki Leszek
Brzozowski Tomasz
Bmw
3/7
00:19:49:33
00:00:20
00:20:09:33
00:01:51:42
00:00:00:21
20 23
Strocen Marcin
Dudka Dawid
VW GOLF 2
3/8
00:20:13:42
00:20:13:42
00:01:55:52
00:00:04:09
21 40
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/2
00:20:18:97
00:20:18:97
00:02:01:07
00:00:05:55
22 12
Bartel Marta
Fuss Karol
BMW E46
RWD/3
00:20:22:86
00:20:22:86
00:02:04:95
00:00:03:88
23 30
Dawidowicz Paweł
Kowalczyk Wiktor
BMW E30
3/9
00:20:14:98
00:00:10
00:20:24:98
00:02:07:07
00:00:02:12
24 41
Majchrowski Damian
Olejniczak Filip
Fiat Cinquecento
1/3
00:20:32:69
00:20:32:69
00:02:14:78
00:00:07:70
25 39
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/4
00:20:34:39
00:20:34:39
00:02:16:48
00:00:01:69
26 36
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/6
00:20:39:48
00:00:10
00:20:49:48
00:02:31:58
00:00:15:09
27 18
KRZYSZTOF MAZUREK
SZEWCZYK ADAM
Honda Civic TypeR
3/10
00:20:40:47
00:00:10
00:20:50:47
00:02:32:56
00:00:00:98
28 20
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/11
00:19:45:34
00:01:10
00:20:55:34
00:02:37:43
00:00:04:87
29 33
Szkołuda Krzysztof
Szkołuda Michał
Peugeot 106 Rallye
2/7
00:20:25:57
00:00:30
00:20:55:57
00:02:37:66
00:00:00:23
30 8
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/4
00:20:39:11
00:00:30
00:21:09:11
00:02:51:20
00:00:13:53
31 14
Michał Sobota
Maciej Żwirko
BMW E46 Compact
RWD/4
00:21:30:44
00:21:30:44
00:03:12:53
00:00:21:32
32 43
Żyśko Radosław
Krasicki Mateusz
Fiat Cinquecento
1/5
00:20:42:06
00:01:10
00:21:52:06
00:03:34:15
00:00:21:62
33 24
Matysiak Dawid
Rzepiński Marek
BMW Rally 1
3/12
00:22:45:75
00:00:10
00:22:55:75
00:04:37:84
00:01:03:68
W 15
Dembski Arkadiusz
Aleksander Volodarsky
BMW COMPACT
RWD/5
00:00:00:00
00:00:00:00
00:00:00:00
00:00:00:00
W 6
Dyjak Stanisław
Piotrowski Bartosz
Mitsubishi Lancer Evo 6
4/5
00:06:16:63
00:06:16:63
00:00:00:00
12:50:20:55
W 7
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/6
00:06:17:87
00:06:17:87
00:00:00:00
00:00:01:24
W 9
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/6
00:06:19:52
00:06:19:52
00:00:00:00
00:00:01:64
W 28
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/8
00:08:55:99
00:08:55:99
00:00:00:00
00:02:36:47
W 16
Jandzio Ireneusz
Groszewicz Mikołaj
BMW E30
RWD/7
00:18:14:75
00:18:14:75
00:00:00:00
00:09:18:75

Tej operacji NIE DA się cofnąć. Jesteś pewien?