6. Bëtowskô Gòńba - 3 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej - WYNIKI ONLINE
 OS:
 KLASA:
 RAJD:
KLASYFIKACJA NA ODCINKU
OS Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa Czas OS Średnia km/h
Strata
lider/poprz.
1 1 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/1 00:01:16:71 61
1 2 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/2 00:01:17:41 60,45
00:00:00:69
00:00:00:69
1 3 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/1 00:01:17:64 60,27
00:00:00:92
00:00:00:23
1 4 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/1 00:01:18:22 59,83
00:00:01:50
00:00:00:57
1 5 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/1 00:01:18:24 59,81
00:00:01:52
00:00:00:02
1 6 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/2 00:01:18:33 59,74
00:00:01:61
00:00:00:09
1 7 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/2 00:01:18:75 59,42
00:00:02:03
00:00:00:42
1 8 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/3 00:01:18:99 59,24
00:00:02:27
00:00:00:23
1 9 40
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/3 00:01:19:07 59,19
00:00:02:35
00:00:00:07
1 10 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/2 00:01:19:11 59,15
00:00:02:39
00:00:00:04
1 11 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/3 00:01:19:26 59,05
00:00:02:54
00:00:00:14
1 12 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/3 00:01:19:34 58,98
00:00:02:62
00:00:00:08
1 13 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/4 00:01:19:53 58,84
00:00:02:81
00:00:00:18
1 14 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/5 00:01:19:83 58,62
00:00:03:11
00:00:00:29
1 15 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/4 00:01:19:84 58,61
00:00:03:12
00:00:00:01
1 16 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/5 00:01:19:85 58,61
00:00:03:13
00:00:00:00
1 17 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/1 00:01:19:95 58,53
00:00:03:24
00:00:00:10
1 18 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/4 00:01:20:03 58,48
00:00:03:31
00:00:00:07
1 19 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/6 00:01:20:40 58,21
00:00:03:68
00:00:00:37
1 20 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/7 00:01:20:46 58,16
00:00:03:74
00:00:00:05
1 21 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/5 00:01:20:52 58,12
00:00:03:80
00:00:00:06
1 22 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/8 00:01:20:85 57,88
00:00:04:13
00:00:00:33
1 23 36
Kasprzyk Łukasz
Nikel Olgierd
Proton Satria
2/6 00:01:20:88 57,86
00:00:04:16
00:00:00:03
1 24 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/2 00:01:22:01 57,06
00:00:05:29
00:00:01:12
1 25 30
MAZUREK KRZYSZTOF
SZEWCZYK ADAM
HONDA CIVIC TYPE-R
3/9 00:01:22:48 56,74
00:00:05:76
00:00:00:47
1 26 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/1 00:01:22:80 56,52
00:00:06:09
00:00:00:32
1 27 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/3 00:01:23:01 56,38
00:00:06:29
00:00:00:20
1 28 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/10 00:01:23:04 56,36
00:00:06:32
00:00:00:03
1 29 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/6 00:01:23:22 56,23
00:00:06:50
00:00:00:18
1 30 14
Maszoński Dawid
Dacko Michał
BMW E36 318is
RWD/7 00:01:23:36 56,14
00:00:06:64
00:00:00:14
1 31 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/2 00:01:23:73 55,89
00:00:07:01
00:00:00:36
1 32 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/11 00:01:23:77 55,86
00:00:07:05
00:00:00:04
1 33 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/7 00:01:24:22 55,57
00:00:07:50
00:00:00:44
1 34 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/8 00:01:24:36 55,47
00:00:07:65
00:00:00:14
1 35 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/4 00:01:24:81 55,18
00:00:08:09
00:00:00:44
1 36 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/5 00:01:25:91 54,47
00:00:09:20
00:00:01:10
1 37 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/8 00:01:25:97 54,44
00:00:09:25
00:00:00:05
1 38 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/9 00:01:26:20 54,29
00:00:09:48
00:00:00:23
1 39 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/4 00:01:26:24 54,26
00:00:09:53
00:00:00:04
1 40 3
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/5 00:01:26:41 54,16
00:00:09:69
00:00:00:16
1 41 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/12 00:01:27:02 53,78
00:00:10:31
00:00:00:61
1 42 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/6 00:01:27:54 53,46
00:00:10:83
00:00:00:52
1 43 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/7 00:01:27:68 53,37
00:00:10:96
00:00:00:13
1 44 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/9 00:01:28:80 52,7
00:00:12:09
00:00:01:12
1 45 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/3 00:01:29:03 52,56
00:00:12:31
00:00:00:22
1 46 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/10 00:01:29:74 52,15
00:00:13:02
00:00:00:71
1 47 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/6 00:01:31:48 51,16
00:00:14:76
00:00:01:73
1 48 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/10 00:04:18:02 18,14
00:03:01:30
00:02:46:54
2 1 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/7 00:02:25:04 104,24
00:01:08:32
00:00:00:00
2 2 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/11 00:02:25:27 104,08
00:01:08:55
00:00:00:22
2 3 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/8 00:02:25:60 103,84
00:01:08:89
00:00:00:33
2 4 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/8 00:02:27:23 102,69
00:01:10:51
00:00:01:62
2 5 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/4 00:02:28:86 101,57
00:01:12:15
00:00:01:63
2 6 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/11 00:02:30:09 100,73
00:01:13:38
00:00:01:23
2 7 40
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/12 00:02:30:29 100,6
00:01:13:57
00:00:00:19
2 8 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/13 00:02:31:43 99,85
00:01:14:71
00:00:01:13
2 9 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/13 00:02:31:44 99,84
00:01:14:72
00:00:00:00
2 10 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/14 00:02:31:64 99,7
00:01:14:93
00:00:00:20
2 11 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/15 00:02:31:88 99,55
00:01:15:16
00:00:00:23
2 12 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/16 00:02:32:62 99,07
00:01:15:90
00:00:00:73
2 13 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/12 00:02:33:07 98,78
00:01:16:35
00:00:00:45
2 14 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/17 00:02:33:50 98,5
00:01:16:78
00:00:00:43
2 15 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/18 00:02:34:55 97,83
00:01:17:83
00:00:01:05
2 16 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/13 00:02:34:63 97,78
00:01:17:92
00:00:00:08
2 17 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/14 00:02:35:01 97,54
00:01:18:29
00:00:00:37
2 18 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/14 00:02:35:42 97,28
00:01:18:70
00:00:00:41
2 19 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/9 00:02:35:64 97,14
00:01:18:92
00:00:00:21
2 20 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/19 00:02:36:01 96,92
00:01:19:29
00:00:00:36
2 21 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/20 00:02:36:69 96,5
00:01:19:97
00:00:00:68
2 22 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/15 00:02:36:73 96,47
00:01:20:01
00:00:00:04
2 23 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/15 00:02:36:78 96,44
00:01:20:06
00:00:00:05
2 24 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/16 00:02:36:90 96,36
00:01:20:19
00:00:00:12
2 25 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/10 00:02:38:82 95,2
00:01:22:10
00:00:01:91
2 26 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/9 00:02:38:99 95,1
00:01:22:27
00:00:00:16
2 27 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/21 00:02:39:09 95,04
00:01:22:37
00:00:00:09
2 28 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/16 00:02:39:27 94,93
00:01:22:55
00:00:00:18
2 29 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/10 00:02:39:98 94,51
00:01:23:26
00:00:00:70
2 30 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/17 00:02:40:12 94,43
00:01:23:40
00:00:00:13
2 31 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/18 00:02:40:12 94,43
00:01:23:40
00:00:00:00
2 32 3
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/11 00:02:40:89 93,98
00:01:24:17
00:00:00:76
2 33 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/17 00:02:41:59 93,56
00:01:24:88
00:00:00:70
2 34 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/11 00:02:42:06 93,3
00:01:25:34
00:00:00:46
2 35 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/18 00:02:42:66 92,95
00:01:25:94
00:00:00:60
2 36 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/19 00:02:43:59 92,42
00:01:26:87
00:00:00:92
2 37 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/12 00:02:44:19 92,09
00:01:27:47
00:00:00:60
2 38 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/5 00:02:44:27 92,04
00:01:27:56
00:00:00:08
2 39 36
Kasprzyk Łukasz
Nikel Olgierd
Proton Satria
2/20 00:02:44:85 91,71
00:01:28:14
00:00:00:58
2 40 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/22 00:02:45:30 91,47
00:01:28:58
00:00:00:44
2 41 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/12 00:02:45:50 91,35
00:01:28:79
00:00:00:20
2 42 14
Maszoński Dawid
Dacko Michał
BMW E36 318is
RWD/19 00:02:46:93 90,58
00:01:30:21
00:00:01:42
2 43 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/6 00:02:47:83 90,09
00:01:31:11
00:00:00:90
2 44 30
MAZUREK KRZYSZTOF
SZEWCZYK ADAM
HONDA CIVIC TYPE-R
3/23 00:02:49:04 89,45
00:01:32:32
00:00:01:20
2 45 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/24 00:02:52:05 87,88
00:01:35:34
00:00:03:01
2 46 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/13 00:02:53:94 86,92
00:01:37:23
00:00:01:89
2 47 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/20 00:02:58:55 84,68
00:01:41:83
00:00:04:60
2 48 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/14 00:03:13:95 77,95
00:01:57:24
00:00:15:40
3 1 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/13 00:02:25:99 103,57
00:01:09:27
00:00:00:00
3 2 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/14 00:02:31:03 100,11
00:01:14:31
00:00:05:04
3 3 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/15 00:02:32:54 99,12
00:01:15:82
00:00:01:50
3 4 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/21 00:02:34:10 98,11
00:01:17:38
00:00:01:56
3 5 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/15 00:02:34:73 97,72
00:01:18:01
00:00:00:62
3 6 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/25 00:02:34:88 97,62
00:01:18:17
00:00:00:15
3 7 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/21 00:02:35:13 97,47
00:01:18:41
00:00:00:24
3 8 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/22 00:02:36:56 96,57
00:01:19:85
00:00:01:43
3 9 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/22 00:02:37:59 95,94
00:01:20:87
00:00:01:02
3 10 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/7 00:02:37:61 95,93
00:01:20:89
00:00:00:01
3 11 40
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/23 00:02:38:00 95,69
00:01:21:28
00:00:00:39
3 12 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/26 00:02:38:24 95,55
00:01:21:52
00:00:00:24
3 13 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/24 00:02:40:49 94,21
00:01:23:77
00:00:02:25
3 14 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/27 00:02:41:06 93,87
00:01:24:35
00:00:00:57
3 15 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/16 00:02:41:52 93,61
00:01:24:80
00:00:00:45
3 16 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/28 00:02:42:22 93,21
00:01:25:50
00:00:00:69
3 17 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/23 00:02:42:36 93,12
00:01:25:64
00:00:00:14
3 18 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/29 00:02:42:66 92,95
00:01:25:94
00:00:00:30
3 19 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/25 00:02:42:94 92,79
00:01:26:22
00:00:00:27
3 20 3
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/17 00:02:43:48 92,48
00:01:26:77
00:00:00:54
3 21 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/26 00:02:43:95 92,22
00:01:27:23
00:00:00:46
3 22 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/16 00:02:44:38 91,98
00:01:27:67
00:00:00:43
3 23 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/30 00:02:44:88 91,7
00:01:28:16
00:00:00:49
3 24 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/31 00:02:45:06 91,6
00:01:28:34
00:00:00:17
3 25 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/27 00:02:45:56 91,32
00:01:28:85
00:00:00:50
3 26 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/28 00:02:46:64 90,73
00:01:29:92
00:00:01:07
3 27 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/29 00:02:47:12 90,47
00:01:30:40
00:00:00:47
3 28 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/17 00:02:47:61 90,21
00:01:30:90
00:00:00:49
3 29 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/32 00:02:47:74 90,14
00:01:31:02
00:00:00:12
3 30 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/33 00:02:47:81 90,1
00:01:31:10
00:00:00:07
3 31 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/18 00:02:47:94 90,03
00:01:31:22
00:00:00:12
3 32 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/19 00:02:48:28 89,85
00:01:31:57
00:00:00:34
3 33 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/34 00:02:48:72 89,61
00:01:32:01
00:00:00:44
3 34 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/24 00:02:49:05 89,44
00:01:32:33
00:00:00:32
3 35 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/25 00:02:49:35 89,28
00:01:32:63
00:00:00:30
3 36 36
Kasprzyk Łukasz
Nikel Olgierd
Proton Satria
2/30 00:02:50:13 88,87
00:01:33:41
00:00:00:78
3 37 30
MAZUREK KRZYSZTOF
SZEWCZYK ADAM
HONDA CIVIC TYPE-R
3/35 00:02:50:94 88,45
00:01:34:22
00:00:00:81
3 38 14
Maszoński Dawid
Dacko Michał
BMW E36 318is
RWD/26 00:02:54:91 86,44
00:01:38:20
00:00:03:97
3 39 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/20 00:02:55:13 86,33
00:01:38:41
00:00:00:21
3 40 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/8 00:02:55:93 85,94
00:01:39:22
00:00:00:80
3 41 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/27 00:02:57:03 85,4
00:01:40:32
00:00:01:10
3 42 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/18 00:02:58:22 84,84
00:01:41:50
00:00:01:18
3 43 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/28 00:02:58:82 84,55
00:01:42:10
00:00:00:59
3 44 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/9 00:03:07:63 80,58
00:01:50:91
00:00:08:81
3 45 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/29 00:03:07:80 80,51
00:01:51:08
00:00:00:16
3 46 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/36 00:03:15:40 77,38
00:01:58:68
00:00:07:59
3 47 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/30 00:03:16:24 77,05
00:01:59:52
00:00:00:83
3 48 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/21 00:03:17:15 76,69
00:02:00:43
00:00:00:91
4 1 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/31 00:02:20:86 107,34
00:01:04:14
00:00:00:00
4 2 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/22 00:02:21:35 106,96
00:01:04:64
00:00:00:49
4 3 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/32 00:02:21:71 106,69
00:01:05:00
00:00:00:36
4 4 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/19 00:02:22:08 106,42
00:01:05:36
00:00:00:36
4 5 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/37 00:02:23:80 105,14
00:01:07:08
00:00:01:72
4 6 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/31 00:02:25:09 104,21
00:01:08:37
00:00:01:28
4 7 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/38 00:02:25:56 103,87
00:01:08:84
00:00:00:46
4 8 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/39 00:02:25:81 103,69
00:01:09:09
00:00:00:25
4 9 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/20 00:02:26:07 103,51
00:01:09:35
00:00:00:25
4 10 40
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/32 00:02:26:18 103,43
00:01:09:46
00:00:00:10
4 11 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/10 00:02:27:71 102,36
00:01:11:00
00:00:01:53
4 12 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/40 00:02:28:07 102,11
00:01:11:35
00:00:00:35
4 13 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/21 00:02:28:84 101,58
00:01:12:12
00:00:00:76
4 14 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/33 00:02:28:88 101,56
00:01:12:16
00:00:00:03
4 15 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/33 00:02:29:65 101,03
00:01:12:93
00:00:00:77
4 16 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/41 00:02:30:92 100,18
00:01:14:20
00:00:01:26
4 17 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/42 00:02:31:05 100,1
00:01:14:33
00:00:00:12
4 18 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/43 00:02:31:48 99,81
00:01:14:77
00:00:00:43
4 19 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/34 00:02:31:55 99,76
00:01:14:84
00:00:00:07
4 20 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/34 00:02:32:00 99,47
00:01:15:28
00:00:00:44
4 21 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/44 00:02:32:03 99,45
00:01:15:31
00:00:00:03
4 22 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/35 00:02:32:24 99,32
00:01:15:52
00:00:00:20
4 23 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/36 00:02:32:40 99,21
00:01:15:68
00:00:00:16
4 24 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/37 00:02:32:83 98,93
00:01:16:11
00:00:00:42
4 25 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/38 00:02:32:94 98,86
00:01:16:22
00:00:00:11
4 26 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/23 00:02:33:39 98,57
00:01:16:67
00:00:00:45
4 27 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/39 00:02:33:81 98,3
00:01:17:09
00:00:00:42
4 28 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/35 00:02:34:24 98,02
00:01:17:52
00:00:00:43
4 29 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/45 00:02:34:86 97,64
00:01:18:14
00:00:00:61
4 30 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/22 00:02:37:00 96,3
00:01:20:28
00:00:02:14
4 31 14
Maszoński Dawid
Dacko Michał
BMW E36 318is
RWD/36 00:02:37:03 96,28
00:01:20:31
00:00:00:03
4 32 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/37 00:02:38:16 95,6
00:01:21:44
00:00:01:12
4 33 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/46 00:02:38:45 95,42
00:01:21:73
00:00:00:29
4 34 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/24 00:02:39:75 94,65
00:01:23:03
00:00:01:29
4 35 36
Kasprzyk Łukasz
Nikel Olgierd
Proton Satria
2/40 00:02:39:79 94,62
00:01:23:07
00:00:00:04
4 36 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/38 00:02:40:22 94,37
00:01:23:50
00:00:00:42
4 37 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/39 00:02:40:97 93,93
00:01:24:25
00:00:00:75
4 38 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/25 00:02:42:83 92,86
00:01:26:11
00:00:01:85
4 39 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/26 00:02:46:30 90,92
00:01:29:59
00:00:03:47
4 40 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/27 00:02:46:76 90,66
00:01:30:05
00:00:00:45
4 41 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/11 00:02:47:13 90,47
00:01:30:41
00:00:00:36
4 42 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/12 00:02:47:43 90,31
00:01:30:71
00:00:00:30
4 43 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/47 00:02:48:77 89,59
00:01:32:05
00:00:01:34
4 44 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/23 00:02:51:33 88,25
00:01:34:61
00:00:02:56
4 45 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/40 00:02:58:46 84,72
00:01:41:74
00:00:07:12
4 46 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/28 00:03:51:01 65,45
00:02:34:29
00:00:52:55
5 1 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/41 00:02:27:14 102,76
00:01:10:42
00:00:00:00
5 2 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/29 00:02:30:48 100,47
00:01:13:77
00:00:03:34
5 3 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/48 00:02:30:53 100,45
00:01:13:81
00:00:00:04
5 4 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/41 00:02:31:20 100
00:01:14:48
00:00:00:67
5 5 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/24 00:02:31:40 99,87
00:01:14:68
00:00:00:19
5 6 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/42 00:02:31:48 99,82
00:01:14:76
00:00:00:07
5 7 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/49 00:02:32:31 99,27
00:01:15:59
00:00:00:83
5 8 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/43 00:02:32:36 99,24
00:01:15:64
00:00:00:04
5 9 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/42 00:02:33:20 98,69
00:01:16:48
00:00:00:84
5 10 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/25 00:02:33:63 98,41
00:01:16:92
00:00:00:43
5 11 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/50 00:02:34:17 98,07
00:01:17:45
00:00:00:53
5 12 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/13 00:02:34:40 97,93
00:01:17:68
00:00:00:22
5 13 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/51 00:02:35:19 97,43
00:01:18:47
00:00:00:79
5 14 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/26 00:02:36:50 96,61
00:01:19:78
00:00:01:31
5 15 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/43 00:02:36:54 96,59
00:01:19:82
00:00:00:03
5 16 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/52 00:02:36:93 96,35
00:01:20:21
00:00:00:38
5 17 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/53 00:02:37:07 96,26
00:01:20:35
00:00:00:14
5 18 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/44 00:02:38:28 95,53
00:01:21:56
00:00:01:20
5 19 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/44 00:02:38:42 95,44
00:01:21:70
00:00:00:14
5 20 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/45 00:02:39:19 94,98
00:01:22:48
00:00:00:77
5 21 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/46 00:02:39:73 94,66
00:01:23:01
00:00:00:53
5 22 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/54 00:02:39:75 94,65
00:01:23:03
00:00:00:01
5 23 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/55 00:02:40:16 94,4
00:01:23:45
00:00:00:41
5 24 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/47 00:02:40:42 94,25
00:01:23:71
00:00:00:26
5 25 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/30 00:02:41:59 93,57
00:01:24:87
00:00:01:16
5 26 14
Maszoński Dawid
Dacko Michał
BMW E36 318is
RWD/45 00:02:42:01 93,32
00:01:25:30
00:00:00:42
5 27 40
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/48 00:02:42:12 93,26
00:01:25:41
00:00:00:11
5 28 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/56 00:02:42:30 93,16
00:01:25:59
00:00:00:17
5 29 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/31 00:02:42:41 93,09
00:01:25:70
00:00:00:11
5 30 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/49 00:02:42:90 92,82
00:01:26:18
00:00:00:48
5 31 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/46 00:02:43:70 92,36
00:01:26:98
00:00:00:79
5 32 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/47 00:02:43:93 92,23
00:01:27:21
00:00:00:23
5 33 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/48 00:02:44:19 92,09
00:01:27:47
00:00:00:25
5 34 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/57 00:02:45:18 91,54
00:01:28:46
00:00:00:98
5 35 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/32 00:02:45:88 91,15
00:01:29:17
00:00:00:70
5 36 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/49 00:02:46:09 91,03
00:01:29:37
00:00:00:20
5 37 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/27 00:02:46:36 90,89
00:01:29:64
00:00:00:26
5 38 36
Kasprzyk Łukasz
Nikel Olgierd
Proton Satria
2/50 00:02:47:24 90,4
00:01:30:53
00:00:00:88
5 39 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/58 00:02:47:49 90,27
00:01:30:77
00:00:00:24
5 40 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/33 00:02:47:88 90,06
00:01:31:16
00:00:00:39
5 41 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/28 00:02:49:40 89,25
00:01:32:68
00:00:01:52
5 42 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/14 00:02:51:01 88,41
00:01:34:29
00:00:01:61
5 43 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/34 00:02:51:88 87,97
00:01:35:16
00:00:00:86
5 44 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/35 00:02:54:44 86,67
00:01:37:73
00:00:02:56
5 45 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/15 00:02:55:06 86,37
00:01:38:35
00:00:00:62
5 46 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/50 00:03:17:75 76,46
00:02:01:03
00:00:22:68
6 1 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/51 00:02:17:87 109,66
00:01:01:15
00:00:00:00
6 2 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/29 00:02:18:88 108,86
00:01:02:17
00:00:01:01
6 3 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/30 00:02:20:15 107,88
00:01:03:43
00:00:01:26
6 4 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/36 00:02:20:19 107,85
00:01:03:47
00:00:00:03
6 5 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/59 00:02:20:44 107,66
00:01:03:72
00:00:00:25
6 6 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/60 00:02:20:90 107,31
00:01:04:18
00:00:00:45
6 7 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/16 00:02:21:30 107
00:01:04:58
00:00:00:40
6 8 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/52 00:02:22:07 106,42
00:01:05:35
00:00:00:77
6 9 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/51 00:02:22:71 105,95
00:01:05:99
00:00:00:63
6 10 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/61 00:02:23:70 105,22
00:01:06:98
00:00:00:98
6 11 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/53 00:02:23:88 105,09
00:01:07:16
00:00:00:18
6 12 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/52 00:02:23:92 105,06
00:01:07:20
00:00:00:04
6 13 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/62 00:02:24:07 104,95
00:01:07:35
00:00:00:14
6 14 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/53 00:02:26:12 103,48
00:01:09:40
00:00:02:04
6 15 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/31 00:02:26:19 103,43
00:01:09:47
00:00:00:07
6 16 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/54 00:02:27:08 102,8
00:01:10:36
00:00:00:89
6 17 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/17 00:02:27:37 102,6
00:01:10:65
00:00:00:29
6 18 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/63 00:02:27:91 102,22
00:01:11:19
00:00:00:54
6 19 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/55 00:02:28:33 101,93
00:01:11:62
00:00:00:42
6 20 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/64 00:02:28:61 101,74
00:01:11:89
00:00:00:27
6 21 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/65 00:02:29:23 101,31
00:01:12:52
00:00:00:62
6 22 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/56 00:02:30:14 100,7
00:01:13:42
00:00:00:90
6 23 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/54 00:02:30:92 100,18
00:01:14:20
00:00:00:78
6 24 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/57 00:02:31:61 99,73
00:01:14:89
00:00:00:68
6 25 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/66 00:02:32:05 99,44
00:01:15:34
00:00:00:44
6 26 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/55 00:02:32:80 98,95
00:01:16:09
00:00:00:75
6 27 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/56 00:02:33:01 98,81
00:01:16:29
00:00:00:20
6 28 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/58 00:02:33:56 98,46
00:01:16:85
00:00:00:55
6 29 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/37 00:02:33:62 98,42
00:01:16:90
00:00:00:05
6 30 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/67 00:02:33:82 98,29
00:01:17:10
00:00:00:19
6 31 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/38 00:02:33:89 98,25
00:01:17:17
00:00:00:06
6 32 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/57 00:02:33:94 98,22
00:01:17:22
00:00:00:05
6 33 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/39 00:02:34:21 98,05
00:01:17:49
00:00:00:26
6 34 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/32 00:02:34:37 97,94
00:01:17:65
00:00:00:16
6 35 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/58 00:02:34:63 97,78
00:01:17:92
00:00:00:26
6 36 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/40 00:02:34:86 97,63
00:01:18:14
00:00:00:22
6 37 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/33 00:02:35:01 97,54
00:01:18:29
00:00:00:14
6 38 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/68 00:02:36:47 96,63
00:01:19:75
00:00:01:45
6 39 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/18 00:02:39:97 94,51
00:01:23:26
00:00:03:50
6 40 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/41 00:02:40:77 94,04
00:01:24:06
00:00:00:80
6 41 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/69 00:02:42:09 93,28
00:01:25:37
00:00:01:31
6 42 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/42 00:02:42:47 93,06
00:01:25:75
00:00:00:37
6 43 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/59 00:02:50:53 88,66
00:01:33:82
00:00:08:06
7 1 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/60 00:02:24:73 104,46
00:01:08:02
00:00:00:00
7 2 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/70 00:02:26:20 103,42
00:01:09:48
00:00:01:46
7 3 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/34 00:02:26:75 103,03
00:01:10:03
00:00:00:55
7 4 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/35 00:02:27:13 102,76
00:01:10:41
00:00:00:38
7 5 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/43 00:02:28:53 101,8
00:01:11:81
00:00:01:39
7 6 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/71 00:02:28:75 101,65
00:01:12:03
00:00:00:22
7 7 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/72 00:02:30:05 100,76
00:01:13:34
00:00:01:30
7 8 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/59 00:02:30:10 100,73
00:01:13:38
00:00:00:04
7 9 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/61 00:02:30:35 100,56
00:01:13:63
00:00:00:25
7 10 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/62 00:02:31:34 99,91
00:01:14:62
00:00:00:98
7 11 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/73 00:02:32:00 99,47
00:01:15:28
00:00:00:66
7 12 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/74 00:02:32:95 98,85
00:01:16:24
00:00:00:95
7 13 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/60 00:02:34:81 97,66
00:01:18:10
00:00:01:85
7 14 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/63 00:02:36:20 96,8
00:01:19:48
00:00:01:38
7 15 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/75 00:02:36:63 96,53
00:01:19:91
00:00:00:42
7 16 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/76 00:02:36:94 96,34
00:01:20:23
00:00:00:31
7 17 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/61 00:02:37:58 95,95
00:01:20:86
00:00:00:63
7 18 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/19 00:02:37:62 95,92
00:01:20:90
00:00:00:04
7 19 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/62 00:02:37:73 95,86
00:01:21:01
00:00:00:11
7 20 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/77 00:02:37:76 95,84
00:01:21:04
00:00:00:02
7 21 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/63 00:02:38:03 95,67
00:01:21:31
00:00:00:27
7 22 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/64 00:02:38:14 95,61
00:01:21:42
00:00:00:10
7 23 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/65 00:02:38:44 95,43
00:01:21:72
00:00:00:29
7 24 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/66 00:02:38:71 95,27
00:01:21:99
00:00:00:26
7 25 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/44 00:02:38:87 95,17
00:01:22:15
00:00:00:15
7 26 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/64 00:02:39:52 94,78
00:01:22:81
00:00:00:65
7 27 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/36 00:02:40:02 94,49
00:01:23:30
00:00:00:49
7 28 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/65 00:02:40:47 94,22
00:01:23:75
00:00:00:45
7 29 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/37 00:02:40:63 94,13
00:01:23:91
00:00:00:16
7 30 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/78 00:02:40:72 94,07
00:01:24:00
00:00:00:09
7 31 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/66 00:02:40:92 93,96
00:01:24:20
00:00:00:19
7 32 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/79 00:02:41:56 93,58
00:01:24:84
00:00:00:64
7 33 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/45 00:02:41:69 93,51
00:01:24:97
00:00:00:12
7 34 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/46 00:02:42:22 93,21
00:01:25:50
00:00:00:53
7 35 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/80 00:02:42:58 93
00:01:25:86
00:00:00:36
7 36 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/67 00:02:42:65 92,96
00:01:25:93
00:00:00:07
7 37 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/47 00:02:44:59 91,86
00:01:27:87
00:00:01:93
7 38 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/20 00:02:48:63 89,66
00:01:31:91
00:00:04:04
7 39 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/48 00:02:48:96 89,48
00:01:32:24
00:00:00:33
7 40 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/49 00:02:50:13 88,87
00:01:33:41
00:00:01:16
7 41 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/68 00:03:02:24 82,97
00:01:45:52
00:00:12:10
7 42 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/38 00:03:13:56 78,11
00:01:56:85
00:00:11:32
7 43 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/21 00:03:28:42 72,54
00:02:11:70
00:00:14:85
KLASYFIKACJA PO ODCINKU
Poz. Nr
Kierowca
Pilot
Samochód
Kl/poz
Czas OS
Kary
Łączny czas
Strata
lider/poprz.
1 9
Milczarek Mateusz
Marcinkiewicz Sławomir
BMW E36
RWD/1
00:15:49:34
00:15:49:34
00:00:00:00
2 6
Wojnowski Krzysztof
Wojnowski Witold
Audi A4
4/1
00:15:51:92
00:15:51:92
00:00:02:57
00:00:02:57
3 45
Liszka Maciej
Liszka Dariusz
Fiat Cinquecento
1/1
00:15:58:67
00:15:58:67
00:00:09:32
00:00:06:75
4 28
Borzynski Adam
Wąsowicz Filip
Honda Civic
3/1
00:16:18:05
00:16:18:05
00:00:28:70
00:00:19:37
5 2
Walczak Damian
Walczak Patrycja
Subaru Impreza
4/2
00:16:09:15
00:00:10
00:16:19:15
00:00:29:80
00:00:01:09
6 43
Iwańcio Michał
Iwańcio Jarosław
Honda Civic
2/1
00:16:23:07
00:16:23:07
00:00:33:72
00:00:03:92
7 39
Szupryczyński Piotr
Szupryczyński Marek
Honda Civic VTI
2/2
00:16:23:81
00:16:23:81
00:00:34:46
00:00:00:73
8 11
Borowiak Wiktor
Maciejczyk Maciej
BMW E36
RWD/2
00:16:14:59
00:00:10
00:16:24:59
00:00:35:24
00:00:00:77
9 21
JĘDRZEJCZAK TOMASZ
JĘDRZEJCZAK JOANNA
OPEL ASTRA GSI
3/2
00:16:29:99
00:16:29:99
00:00:40:64
00:00:05:40
10 26
WOJTAS JACEK
SZCZEPAŃSKA MONIKA
NISSAN SUNNY
3/3
00:16:32:15
00:16:32:15
00:00:42:80
00:00:02:16
11 12
Bartel Szymon
Guzowski Marcin
BMW E36
RWD/3
00:16:37:79
00:16:37:79
00:00:48:44
00:00:05:63
12 24
Chamier-Gliszczyński Dawid
Tybora Daniel
Toyota Corolla
3/4
00:16:45:46
00:16:45:46
00:00:56:11
00:00:07:67
13 22
SCIESZYNSKI PATRYK
BOIŃSKI MARCIN
OPEL ASTRA GSI
3/5
00:16:47:77
00:16:47:77
00:00:58:42
00:00:02:31
14 5
Dyjak Stanisław
Macholl Damian
Mitsubishi Lancer EVO VI
4/3
00:16:48:13
00:16:48:13
00:00:58:79
00:00:00:36
15 17
Kunikowski Patryk
Czerwionka Piotr
BMW E36 318ti
RWD/4
00:16:54:39
00:16:54:39
00:01:05:04
00:00:06:25
16 41
Andrzejewski Tomasz
Magdalena Koczewska
SAXO
2/3
00:17:03:45
00:17:03:45
00:01:14:10
00:00:09:05
17 27
Strocen Marcin
Kwidzinski Dawid
VW GOLF 2
3/6
00:17:04:24
00:17:04:24
00:01:14:89
00:00:00:79
18 37
Gościniak Robert
Budzyńska Anna
Citroen C2
2/4
00:17:07:24
00:17:07:24
00:01:17:89
00:00:02:99
19 29
Szałas Mateusz
Kuczyński Mateusz
Opel Astra G OPC
3/7
00:16:58:99
00:00:10
00:17:08:99
00:01:19:64
00:00:01:74
20 35
Bilski Tomasz
Bilska Laura
Honda Civic
2/5
00:17:11:37
00:17:11:37
00:01:22:02
00:00:02:38
21 44
Jaroszewski Rafał
Starachowski Daniel
Honda Civic
2/6
00:17:01:99
00:00:10
00:17:11:99
00:01:22:64
00:00:00:62
22 38
Łajewski Arkadiusz
Łajewska Karolina
Peugeot 106
2/7
00:17:15:86
00:17:15:86
00:01:26:51
00:00:03:87
23 33
Hildebrand Tomasz
Szal Paulina
Opel
3/8
00:17:23:45
00:17:23:45
00:01:34:10
00:00:07:58
24 8
Król Karol
Wojtaszak Damian
Seat ibiza cupra
4/4
00:17:23:63
00:17:23:63
00:01:34:28
00:00:00:17
25 25
Listewnik Krzysztof
Baryłowicz Agnieszka
Ford Focus
3/9
00:17:24:83
00:17:24:83
00:01:35:48
00:00:01:20
26 55
Elwart Wojciech
Radecki Mateusz
Subaru Impreza RA
GOŚĆ/1
00:17:21:13
00:00:10
00:17:31:13
00:01:41:78
00:00:06:30
27 16
Czechowski Pawel
Wróbel Jacek
BMW E36 318IS
RWD/5
00:17:23:91
00:00:10
00:17:33:91
00:01:44:56
00:00:02:77
28 46
Majchrowski Damian
Zakrzewski Piotr
Fiat Cinquecento
1/2
00:17:24:18
00:00:10
00:17:34:18
00:01:44:83
00:00:00:27
29 15
Dembski Arkadiusz
Gajzner Tomasz
BMW
RWD/6
00:17:38:73
00:17:38:73
00:01:49:38
00:00:04:54
30 50
Mierniczak Michał
Ryłka Natalia
Alfa Romeo 146
1/3
00:17:38:66
00:00:10
00:17:48:66
00:01:59:31
00:00:09:93
31 56
Pyra Tomasz
Pyra Agnieszka
Honda Civic Type-R
GOŚĆ/2
00:17:51:44
00:17:51:44
00:02:02:09
00:00:02:78
32 48
Kowalik Artur
Chyliński Rafał
Honda Civic IV
1/4
00:17:41:62
00:00:10
00:17:51:62
00:02:02:27
00:00:00:17
33 10
Sobota Michał
Punia Damian
BMW E46 Compact
RWD/7
00:17:45:58
00:00:10
00:17:55:58
00:02:06:23
00:00:03:96
34 18
Kopeć Damian
Łaput Kuba
BMW
RWD/8
00:17:47:19
00:00:10
00:17:57:19
00:02:07:84
00:00:01:61
35 52
Malek Pawel
Malek Jacek
FIAT SEICENTO
1/5
00:18:25:08
00:18:25:08
00:02:35:73
00:00:27:89
36 20
Frąszczak Jakub
Marzec Paulina
HONDA
3/10
00:18:35:43
00:18:35:43
00:02:46:08
00:00:10:34
37 7
Kamil Mistrzak
Sadurski Marek
VW Touran
4/5
00:18:25:84
00:00:10
00:18:35:84
00:02:46:49
00:00:00:41
38 49
Brzeski Grzegorz
Wolski Maciej
Fiat CC
1/6
00:18:40:06
00:18:40:06
00:02:50:71
00:00:04:21
39 57
BULANDA KONRAD
JASTRZĘBSKI PAWEŁ
RENAULT CLIO SPORT
GOŚĆ/3
00:18:31:26
00:00:10
00:18:41:26
00:02:51:91
00:00:01:19
40 32
Matysiak Dawid
Marek Rzepiński
BMW Rally 1
3/11
00:16:21:90
00:02:20
00:18:41:90
00:02:52:55
00:00:00:64
41 51
Wróblewski Michał
Bielawa Marek
Fiat Seicento
1/7
00:19:06:85
00:19:06:85
00:03:17:50
00:00:24:94
42 34
Landowski Kamil
Dornowski Adam
Citroen Saxo
2/8
00:19:51:51
00:00:10
00:20:01:51
00:04:12:16
00:00:54:66
43 19
Itrich Krystian
Hering Adam
BMW E36 COUPE
RWD/9
00:19:53:53
00:00:20
00:20:13:53
00:04:24:18
00:00:12:01
W 3
Osowski Marek
Sikorski Łukasz
VW Golf
4/6
00:06:50:79
00:06:50:79
00:00:00:00
00:00:00:00
W 30
MAZUREK KRZYSZTOF
SZEWCZYK ADAM
HONDA CIVIC TYPE-R
3/12
00:07:02:47
00:07:02:47
00:00:00:00
00:00:11:67
W 40
Wodarczyk Marek
Olszewski Oskar
Honda Civic
2/9
00:11:35:68
00:11:35:68
00:00:00:00
00:04:33:21
W 36
Kasprzyk Łukasz
Nikel Olgierd
Proton Satria
2/10
00:12:22:92
00:12:22:92
00:00:00:00
00:00:47:23
W 14
Maszoński Dawid
Dacko Michał
BMW E36 318is
RWD/10
00:12:24:27
00:12:24:27
00:00:00:00
00:00:01:35

Tej operacji NIE DA się cofnąć. Jesteś pewien?